Adıma dolandırıcılık yapılmış

T

ThePersica

Active Member
Reaction score
3
Merhaba arkadaşlar. Konu yeri burası mi bilmiyorum, değilse şimdiden affola

Adıma biri dolandırıcılık yapmış. Benim kimlik bilgilerimi kullanarak 2000 TL dolandırmış. Adam benden şikayetçi olmuş. Bugün karakolda ifade verdim, tamamen reddettim. Sizden öneri bekliyorum. Sizce ne yapmalıyım? Tamamen mağdurum

R

ReadyDie

Legend Member
Reaction score
367
Eğer haklı çıkarsan e devletten ismini değiştir ve kimlikteki isminide güncelle

S

Shiva

Veteran
Reaction score
13,319
saçmalık, para senin hesabına gelmediyse bir şey olmaz ki geldiyse de şikayetçi kişiye parayı geri atmayı teklif edebilirsin

X

xLuxry

Ultra Member
Reaction score
394
Hiçbirşey olmaz merak etme.Dolandırılan kişi kimin ibanına para attıysa ibanın sahibi işlem görür için rahat olsun dostum.

T

ThePersica

Active Member
Reaction score
3
Eğer haklı çıkarsan e devletten ismini değiştir ve kimlikteki isminide güncelle
Bu mümkün mü? Ben tazminat davası açmayı düşünüyordum. Dolandıran şahsın donuna kadar almayı
saçmalık, para senin hesabına gelmediyse bir şey olmaz ki geldiyse de şikayetçi kişiye parayı geri atmayı teklif edebilirsin
Hiçbirşey olmaz merak etme.Dolandırılan kişi kimin ibanına para attıysa ibanın sahibi işlem görür için rahat olsun dostum.
Sorun şu ki kimlik bilgilerimi ele geçirmişler ve adıma hesaplar açılmış. Fakat bana hiçbir şekilde bildirilmedi. Farklı bankalarla çalışılmış fakat ben şimdiye kadar sadece 1 bankayla çalistim ve bunu da ifadem de belirttim. Adıma banka kartı var mesela. Ama hiçbir bilgim yok

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom