alakasız e postalar alıyorum tıklama tuzağı olanlardan

I

impartormape

Super Member
Reaction score
93
Evet sanırım e postam patlamış vaziyette. Resim ya da link gibi yöntemlerle sitelere yönlendiriliyorum ve bu iletinin içeriği yok dese de sadece resim falan gözüküyor, fazla kurcalamak istemedim ama daha çok değişik alışveriş sitelerine yönlendiriyor gibi. Bir tür oltalama tekniği mi deniyorlar acaba ve asıl merak ettiğim sadece e postayı açtım diye falan bir şey olmaz herhalde, telefondayım tarayıcıya yönlendirdiğini görünce açmadım da hiçbir linki. Ama rahatsız etmiyor değil.

+18 ürün reklamları da gelmeye başladı işin komiği rastgele bir yere e-posta da vermedim.
Üstelik diğer ya da gereksiz yerine doğrudan odaklanmışa düşüyor.

A

at0m

Super Member
Reaction score
9
valla kanka vermediginden eminmisin

E

eymen4353

Confirmed Memb.
Reaction score
4
kanka valla bi şekilde gitmiştir emin misin paylaşmadığından

I

impartormape

Super Member
Reaction score
93
valla kanka vermediginden eminmisin
evet geçenlerde ilk farkettiğimde bu ben değilim tarzı bişey seçip bilgilendirmiştim siteyi ama şuanda arka arkaya farklı farklı yerlerden geliyor sürekli sms bomb gibi saniye başı değil ama devamlı geliyor
Post automatically merged by the system:

firewalı en güvenli seçeneklere alıp comodo dragon tarayıcısından giriş yaptım ama bu seferde sayfalar boş çıktı kendi güvenli dns ayarlarından ötürü sanırım

S

skeferi33

Confirmed Memb.
Reaction score
10
eposta vermezsen gelmesi imkansız be kral vermişindir illa

S

skeferi33

Confirmed Memb.
Reaction score
10
yani kanka tekrar bi baktım imkansız üzeri böyle biş ya vermezsen gelmez rasgele hub epostaya göndermezler böyle epostaları +18 diyon bide

I

impartormape

Super Member
Reaction score
93
yani kanka tekrar bi baktım imkansız üzeri böyle biş ya vermezsen gelmez rasgele hub epostaya göndermezler böyle epostaları +18 diyon bide
ama hocam 1 2 yerden de değilki hepsi birbirinden farklı mesajların kimisi alışveriş sitesi kimisi alakasız rastgele gelen reklam gibi hani bi yerde bildirimleri falan da açmadım allahtan sms bomb gibi her saniye gelmiyor ama gün içinde düzenli olarak geliyor

I

impartormape

Super Member
Reaction score
93
tıklayınca ne gibi bi zarar oluyolr
bilgisayarda yeterince önlem aldığımı düşündüğüm bi şekilde denedim ya rastgele alışveriş sitesine yolladı ne olduğunu bilmediğim yada sayfaya ulaşılamadı muhtemelen comodonun güvenli dns inden ötürü

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom