All İn One PC Nedir?

S

Steelx

Ultra Member
Reaction score
51
All İn One PC Nedir?

All in One Pc türkçe olarak "Hepsi Bir Bilgisayarda" tarzında bir anlama gelmektedir. Bu bilgisayarlar bir LCD monitörün içerine yerleştirilmektedir bu nedenle istediğiniz zaman donanım parçalarını çıkarıp değiştiremezsiniz.

All in One Pc'ler masaüstü bilgisayarlar kadar oyunlarda performans göstermesede, bir insanı tatmin edecek kadar performans vermektedir. Ayrıca ortalama bir bilgisayar full hd çözünürlük ve 21.5" ekran sunmaktadır.

All in One Pc'lerin genel olarak ofis tarzı yerlerde kullanılmaktadır, ofis dışında mini bilgisayarlar kullanışlı ve portatif olmasıyla insanları cezbediyor, ve mini bilgisayarda dokunmatik sistem de mevcuttur.

Ortala bir bilgisayarın içinde genel olarak İ3 işlemci, 4gb ram ve paylaşımlı ekran kartları bulunmaktadır. Bu yüzden genel olarak oyun oynamaktan ziyade ofis programları kullanmakta çok işlevseldir.

Minimum bir All in One Pc fiyatı 3.000 ila 4.500 ₺ arasında değişmektedir. Üst ve orta düzey bir mini bilgisayar oyun oynamak isteyenlerin işini görebilecek güçtedir.
resimler.png

58e249c961361f257cb62a1a.jpg

Last edited:
M

Monsterjes

Confirmed Memb.
Reaction score
2
Baya işe yarar bence kasa derdi yok laptoptan daha hoş

F

fekinci3466

Super Member
Reaction score
27
Ben bu PC'nin HP marka olanını kullanmıştım i7 8. nesil bir işlemciye sahipti nvidia mx110 gibi bir ekran kartı vardı tam hatırlamıyorum sadece lol oynamıştım fakat o kadar çok ısınıyor ki ekranın yanlarından ateş püskürtecek neredeyse tavsiye etmem ofis ve işyeri varsa kullanılır harici tavsiye etmem laptop daha iyi en azından soğutucu alınırsa yüksek performans veriyor

L

LegitGod

Confirmed Memb.
Reaction score
1
Laptop almak yerine bunu almayı düşündüm teşekkürler.

A

ayemjesus

Confirmed Memb.
Reaction score
3
elimde windows 10 kullandığım imac 2019 var, mac kullanmak istemediğim için direk windows kurarak kullanmaya başladım. Bilgisayarın performansı iyi fakat kendi sistemini kullanmadığım için herhalde tam performans alamadığımı düşünüyorum film izlemek için ya da grafik tasarımı yapmak için iyi fakat oyun için hiç tavsiye etmem ayrıca her ne kadar hafif olsa da bir laptop gibi taşınabilir değil o yüzden ofis-iş dışında pek alınmaya değer olduğunu düşünmüyorum.

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom