BATTLEFIELD 1'i açamıyorum.

Status
Not open for further replies.
P

Patatesbey

Confirmed Memb.
Reaction score
3
1642588606055.png
Bu hatayı alıyorum modem resledim oyunu sildim tekrar yüklüyorum şu an originden playable oldu açmayı denediğimde tekrar bu hatayı veriyor internetten 2 saattir araştırıyorum düzgün bir çözüm bulamadım hep crackli kullanan kişilerde bu hatayı vermiş ama benim oyunum orjinal. yardımcı olursanız sevinirim.

Solution
Yaptığınız tüm şeyler işe yaramıyorsa ea ya bi ticket falan atın çünkü onlarla alakalı bi hata gibi gözüküyor.
sorunum çözüldü belli bir süre geçtikten sonra denedim açıldı. konuyu kapatabilir misin?. nasıl yapıcağımı bilmiyorum söyleyebilirsen bende yapabilirim
P

Patatesbey

Confirmed Memb.
Reaction score
3
bazı kişiler 24 saat bekleyin açılır demişler fakat hiç beklemek istemiyorum. Yok mu bi delikanlı erbaba yiğit abim çözücek :))

Z

ZoomX

Deus É Grande
Owner
Reaction score
3,168
Yaptığınız tüm şeyler işe yaramıyorsa ea ya bi ticket falan atın çünkü onlarla alakalı bi hata gibi gözüküyor.

P

Patatesbey

Confirmed Memb.
Reaction score
3
server ile alakalı bir sorun olabilir birkaç saat bekleyip tekrar deneyin
Apex legends'a giriyor fakat bf1 e giremedim bi türlü sabah açtım ondan sonra daha açılmadı
Post automatically merged by the system:

deniyeceğim teşekkürler.

P

Patatesbey

Confirmed Memb.
Reaction score
3
sorunum çözüldü belli bir süre geçtikten sonra denedim açıldı. konuyu kapatabilir misin?. nasıl yapıcağımı bilmiyorum söyleyebilirsen bende yapabilirim

Solution
Status
Not open for further replies.
SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom