Boğazınızın düğümlenip tek kelime söyleyemediğiniz bir olay var mı?

H

hllhub55

Confirmed Memb.
Reaction score
5
Uzun ve ciddi bir ilişkim bitmişti ertesi günü çıktım sahile içiyorum ve önümden başka bir çoçukla el ele yürürken gördüm onu, öylece kalıp izledim :)
insan çok kötü oluyor ya bende ayrıldıktan ertesi gün sonra başka çoçukla el ele gördüm

H

hllhub55

Confirmed Memb.
Reaction score
5
babamın arkasına bakmadan kapıdan çıkıp bizi terk etmesiydi ya hala kendime gelemedim 4 yıl oldu

Y

Ygt

Super Member
Reaction score
13
Sevdiğim kıza açılamıyorum

T

TyperHUB

Super Member
Reaction score
1
benim aile konusundan değil ama sevdiğim bir kız vardı cocukluk arkadasımla sevgili olup sonra evlendiler kalkıp hiçbirşey diyemedim halende söylemeyi düsünmüyorum hiçbirşey

A

ateslemessi3

Super Member
Reaction score
10
manitin evine gitmiştim apartman 5 katlı felan 2. katında oturuyorlar filim izliyorduk cinsel hiçbişiy yapmıyorduk bize sarılmak beraber olmak filim izlemek yetiyordu masum bi ilişkiydi ailesi hasta ziyaretine gitmişti herneyse açtık film izliyoruz yarım saat kadar geçti kapı çalınmaya başladı bi bakıştık 2 saniye felan ailesi 1 2 saat sonra geliceklerdi kapı deliğinden baktığımızda gelmişlerdi ne yapıcamı elim ayağıma dolanmıştı bişiy söylüyemiyordum korku panik stress altıma sıçma bi ton şeyler oldu o an hiç hissetmediğim kadar korku bunları ve fazlasını hissettim ayakkabılarımı alıp balkona çıktım kalbim saniyede 200 felan çarpıyordu herhalde çok hızlı adrenalin hissediyordum aklımdan geçen düşüncelerin haddi hesabı yok atlarsam ölür müyüm yaralanır mıyım ya basılırsak ailesi gelir bizi ayırır ona ceza verir döverler bişi yaparlar aynı şekil bana balkondan aşşağıya baktığımda bi nakliyat aracı gördüm kamyonetin arkası boştu yüksektide o anki kafamla atladm kolumu arabanın demir sivri kısmına vurdum biraz kanadı morardı ama ölmemiştim hemenn kaçtım gerisini hatırlamıyorm ama bu anımı asla ve asla ölsem unutmam biraz trajikomik bi olay :d ama o anki heycan stress başka bir yerde yaşamam yaşayamassınız tşk dinlediğiniz için :)

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom