CS 1.6 Hileleri Çalışmıyor

M

MertKaan000

Active Member
Reaction score
1
merhabalar ilk önce cs1.6;da kekleri çalışmıyor ve gereken herşeyi yükledim hatada vermiyor biri gelip ayndeskle uzaktan bağlansın adminler :_-_-

D

Derin1adamm

Where is humanity going?
Ultra Member
Reaction score
2,557
Çalışmıyor derken sorun tam olarak nedir hocam biraz daha detaylı bahsederseniz yardımcı olmaya çalışayım

I

iwystic

Veteran
Reaction score
9,970
Öncelikle Anti-virüs ve Windows Defender'i tamamen kapatın. Görev yöneticisinden de antivirüslerin çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz. Eğer bilgisayarınızda SAntivirüs bulunuyorsa MalwareBytes indirip kurun ve SAntivirüsü silin. Sonrasında MalwareBytes'i de silip bilgisayarınızı yeniden başlatın ve tekrar test edin. Hileyi bir programın veya antivirüsün engellediğini düşünmüyorsanız alta bıraktığım linkten dosyayı indirip RAR halinden çıkartın ve .bat dosyasını yönetici olarak çalıştırın. VCRuntimes'ın doğru yüklendiğinden emin olursanız bilgisayarınızı yeniden başlatıp tekrar hileyi deneyin. Yine de olmazsa yanlış yaptığınız veya yapamadığınız bir şeyler vardır, Discord'dan herhangi bir yetkiliye ulaşıp ondan açtığınız konuyu gösterip yardım isteyin.

VCRuntimes: https://www.mediafire.com/file/osg4axip14flg4g/Visual-C-Runtimes-All-in-One-Jan-2021.rar/file#

Last edited:
B

budakim1

Banned Member
Reaction score
3
arkadaşlar inserte basıyorum hile açılıyor ama herhangi bir yere tıklayamıyorum

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom