depremzedeler için dua alabilirmiyiz

A

Ayazi

Ultra Member
Reaction score
117
ölenler için fatiha yada yaralananlar için dua edebilirmisiniz

S

svinery

Active Member
Reaction score
0
Elhamdulillâhi rabbil'alemin, Errahmânir'rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na'budu Ve iyyâke neste'în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en'amte aleyhim Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
Amın.
Herkes okusa buyuk sevap allah yardımcımız olsun.

A

Arnoxy

Active Member
Reaction score
0
Allah herkese yardımcı olsun ölenler Allah'tan rahmet kurtulanlara da bi çorba ısınacak bir yer.

H

hologlv

Confirmed Memb.
Reaction score
7
önceden deprem olunca hocalar alimler kac şiddetinde olduysa o şiddetin sayfa ayetini acarlardı okurlardı siimdiki ise 7.4 anlamı su
"Biz nice kentleri yok etmişizdir; geceleyin veya gündüz uykularında iken baskınımıza uğramışlardır. Nice memleketleri helâk ettik. Onlara azabımız gece uykusuna dalmışken, yahut gündüz istirahat hâlinde iken gelmişti." denilmiştir.

L

leuisaxa

Active Member
Reaction score
1
Allah Yardım Etsin Yardımlarınızı esirgemeyin

T

ThePersica

Active Member
Reaction score
3
Depremde hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Yaralılara acil şifalar diliyorum.

Hazır bu konu açılmışken içimde ki öfkeyi kusmak istiyorum.

Fark ettiniz mi bilmiyorum, bazı deprem bölgelerinde sadece bazı binalar yıkılmış, bazıları ise sapasağlam ayaktadır. Hükümetin müteahhitleri fazla denetlememesi, yapı denetim firmalarının fazla rahat çalışması sonucu bu şekilde acı haberler alıyoruz. Bu ihmallerin sonucunda "Eceli gelen ölür, olmuşla ölmüşe çare yok" Gibisinden laflarla üstü örtülmeye çalışılıyor. Bazen ecele değil de bu ihmallere odaklanmamız gerektiğini düşünüyorum. Sırf cebine birkaç kuruş fazla girsin diye malzemeden kaçan müteahhitler durdurulmadığı sürece maalesef bu facialar da can kaybı hep fazla olacak.

Tekrar başımız saolsun...

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom