eğitim sistemini geliştirmek için önerileriniz var mı?

K

kenan422004

Super Member
Reaction score
11
bence ilk okulda sınıfta kalma geri getirilmeli ayrıca sayısal ve sözel olarak orta okulda arrrışma olabiilr

S

serkan11s

Super Member
Reaction score
15
Dersleri heyecanlı duruma getirilmeli oyun oynanmalı 7 dk lık oyun sonra kimse kaçmaz bence

T

Tpk3401

Super Member
Reaction score
8
soru bankası çok pahalı bı çok öğrenci alamıyo kırtasiye ürünleri pahalı

M

mowina

Confirmed Memb.
Reaction score
189
İlkokulda çocuğa bakılıp neyi seviyorsa mesela neye yeteneği varsa onun üstüne düşülmeli mesela benim boksa yeteneğim var ilkokulda onu keşfedip boksa yönlendirmelilerdi ülke için daha çok sporcu çıkarıp dünya ya ülkeni tanıtabilirdin veya başkasının müziğe ilgisi vardır onu geliştirmesi için kurs gibi şeyler sağlanmalı

U

ugurrr987

Confirmed Memb.
Reaction score
3
Önerim şu ki insanların öncelikle kendi benliğini değiştirmesi. Tabi sistemin de etkileri vardır okey ama bizim vatandaşımız(ben de dahil) kolay yoldan para kazanmayı, tembelliğe yatmayı seviyor. Bu da böyle nesilden nesile aktarılır ve öncelikle bunu aile eğitiminde öğrenemezse durum biraz vahim..
Post automatically merged by the system:

Önerim şu ki insanların öncelikle kendi benliğini değiştirmesi. Tabi sistemin de etkileri vardır okey ama bizim vatandaşımız(ben de dahil) kolay yoldan para kazanmayı, tembelliğe yatmayı seviyor. Bu da böyle nesilden nesile aktarılır ve öncelikle bunu aile eğitiminde öğrenemezse durum biraz vahim..

S

sarumanwill

Confirmed Memb.
Reaction score
9
Bir kere tüm hayatımız tek sınava bağlı olmaması lazım.En büyük saçmalık bu

M

MOMİ21

Confirmed Memb.
Reaction score
7
BİR SORUNDA İNGİLİZCEE OLABİLİR BENCE SADECE OZAMAN SINAVI GEÇMEK İÇİN ANLATIM OLMAZSA YANİ DAHA İYİ BİR SEVİYEDE OLMALI

H

hasanbro31

Active Member
Reaction score
2
eğitim sisteminde okul derecelendirme olmasın en iyi hocalar en iyi okula eğitim vermeye gitmemeli herkese eşit derecede eğitim veriliebilir ve derseler eğlencili olsa daha çok kişinin dikkatini çeker

M

MOMİ21

Confirmed Memb.
Reaction score
7
şuanki eğitim sistemi aşırı berbat bi an önce herseyin düzelmesi lazım yoksa sonumuz iyi değil

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom