ekran kartı drıver larını güncellemyemiyorum

L

louKS

Legend Member
Reaction score
297
aygıt yöneticisinden güncellemeye çalıştığımda güncel gözüküyor ama güncel değil micrasoft un kendi sitesinden indiriyorum veya farklı siteden bu hataları alıyorum internetten çok araştırdım birtürlü çözüm bulamadım çözüm bilen varsa yardımcı olsun lütfen
Post automatically merged by the system:

11111111111111111.PNG222222222222.PNG33333333333333333333.PNG

L

louKS

Legend Member
Reaction score
297
ikisi farklı programdan biride aygıt yöneticisinden denediğim

bu işlerden fazla anlamam hatalı birşey yaptıysan yardım edin

M

Mege011

Active Member
Reaction score
0
ekran kartının chipseti değişmiş olabilir otomatik güncellemeyi aç kendi yüklesin

L

Lady Darknes

ladyofdarknes
Legend Member
Reaction score
460
Sorununuzu daha iyi anlayabilmem için hangi cihazın güncellendiğini ve hangi hataları aldığınızı bilmeniz gerekiyor. Ancak genel olarak, aygıt yöneticisinde görünen güncellemelerin, Microsoft'un resmi web sitesinde bulunan en son sürümlerle aynı olmayabileceği bilinmektedir. Bu nedenle, sorun yaşadığınız yazılımın en son sürümünü doğrudan Microsoft'un web sitesinden indirmeniz önerilir.

Ayrıca, farklı bir web sitesinden yazılım indirirken dikkatli olmanız gerekir. Güvenilir olmayan kaynaklardan indirilen yazılımlar, kötü amaçlı yazılımlar içerebilir ve bilgisayarınıza zarar verebilir. Bu nedenle, yazılımı güvenilir bir kaynaktan indirdiğinizden emin olun.

L

louKS

Legend Member
Reaction score
297
Kanka doğru ekran kartını indirdinmi
evet knk

Sorununuzu daha iyi anlayabilmem için hangi cihazın güncellendiğini ve hangi hataları aldığınızı bilmeniz gerekiyor. Ancak genel olarak, aygıt yöneticisinde görünen güncellemelerin, Microsoft'un resmi web sitesinde bulunan en son sürümlerle aynı olmayabileceği bilinmektedir. Bu nedenle, sorun yaşadığınız yazılımın en son sürümünü doğrudan Microsoft'un web sitesinden indirmeniz önerilir.

Ayrıca, farklı bir web sitesinden yazılım indirirken dikkatli olmanız gerekir. Güvenilir olmayan kaynaklardan indirilen yazılımlar, kötü amaçlı yazılımlar içerebilir ve bilgisayarınıza zarar verebilir. Bu nedenle, yazılımı güvenilir bir kaynaktan indirdiğinizden emin olun.
micrasoft tan indirdim knk onda zaten bu hataları aldığım için başka sitelerden indirdim

L

louKS

Legend Member
Reaction score
297
evet knk

micrasoft tan indirdim knk onda zaten bu hataları aldığım için başka sitelerden indir

evet knk

micrasoft tan indirdim knk onda zaten bu hataları aldığım için başka sitelerden indirdim
micrasoft tan indirsemde bu hatalardan birini alıyorum başka yerden indirsemde

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom