Enjoy un yorumuna cevap;

Status
Not open for further replies.
D

Derin1adam

Racon Kesmiyorum Kafa Kesiyorum
Banned Member
Reaction score
983
Selam enjoy öncelikle alt tarafa benim konumu kilitlemeden önce yaptığınız yorumu bırakıyorum ;
Konu yanlıs yere açılmış, C++ konusunu C#'e açmışsınız. Ekstra olarak copy paste konular açmayınız. Kendi özgün yorumunuzu vs koyunuz konulara emek veriniz. Konuyu tartışmaya kitliyorum. Bu sekilde birde yetkili başvurusu yapmışsınız. Lütfen forum duyurularını kurallarını vs güzel gözden geçiniriniz.

1. Konuyu yanlış yere açmış olmamı fark edip beni uyarmanız çok güzel uykulu halimle gece geç saatte açtığım için hata olmuş ancak....
Copy paste olayına değinecek olursak, Bu konuları Tü*kh*ck*team sayfasında bizzat kendim açtım güzelce yazdım,sadece ordan buraya kopyaladım,gayet kendi özgün yorumum,ve içinde saatlerce emek var,Bunu bilip bilmeden emek den bahsetmeniz hiç hoş değil. Ayrıca 4 5 YILDIR Tü*kh*ck*team EKİBİ ile görev yapmaktayım siber güvenlik ekibinde,yani emek kelimesi ile yakından tanışıklığım var,ek olarak insanların yıllarca emek verip bir yerlere geldiği oyunlara hile üreterek emeksizce oyun oynanmasını sağlayan sizlerin emek den bahsetmesi ahmakça olmuş :) MANTIKLI Bir cevap ile dönüşünüzü bekliyorum

Derin1adam
THT

L

leopix

Banned Member
Reaction score
65
Bende 3 Yıldır THT üyeyim seni hiç görmedim dostum ama eline sağlık yorumuna cevap yazarken bile uzun uzun
emek vererek yazıyorsun emek verdiğin burdan gözüküyor güzel cevap olmuş

D

Derin1adam

Banned Member
Reaction score
983
Bende 3 Yıldır THT üyeyim seni hiç görmedim dostum ama eline sağlık yorumuna cevap yazarken bile uzun uzun
emek vererek yazıyorsun emek verdiğin burdan gözüküyor güzel cevap olmuş
Benimde kırıldığım taraf bu kendi emeğimizle yazdığımız şeylere EMEK VERİN Diye karşılık verilmesi :)
Teşekkür ederim dostum,oradaki Nick in aynısını kullanamadığımız için siber güvenlik ekibi olarak,özelden dm atarsan o konuya değinebiliriz.

Z

ZoomX

Deus É Grande
Owner
Reaction score
3,169
Konuyu açarken doğru yere açılması bizim için çok önemli bir husus. Gece geç saatlerde kendinizde değilseniz açmanızı tavsiye etmiyorum. Alıntı konusunda ise konunun sonuna "Alıntıdır" şeklinde bir not bırakırsanız copy paste oldugunu anlamış oluruz. Konu, bahsettiğiniz sitedeki şahsi üyeliğinize ait ise bunu da konunun en altında belirtiniz.

D

Derin1adam

Banned Member
Reaction score
983
Konuyu açarken doğru yere açılması bizim için çok önemli bir husus. Gece geç saatlerde kendinizde değilseniz açmanızı tavsiye etmiyorum. Alıntı konusunda ise konunun sonuna "Alıntıdır" şeklinde bir not bırakırsanız copy paste oldugunu anlamış oluruz. Konu, bahsettiğiniz sitedeki şahsi üyeliğinize ait ise bunu da konunun en altında belirtiniz.
Hala alıntı olmasından bahsediyor olmanız çok ilginiç ve gülünç :) Bizzat kendim yazmış olduğum bir şeye neden alıntıdır diye yazayım :)
Lütfen açıklamamı tekrar dikkatli ve emek vererek okuyunuz:)

D

Derin1adam

Banned Member
Reaction score
983
Ve eğerki konu yanlış bir yere açıldıysa (Sadece bir + ) yüzünden konu doğru yere taşınır ve üyeye ;İyi forumlar dileriz yazıp devam edilir diye biliyorum. Konu tartışılmaya kapatılmamalı sanırım öyle değil mi :)

Z

ZoomX

Deus É Grande
Owner
Reaction score
3,169
Hala alıntı olmasından bahsediyor olmanız çok ilginiç ve gülünç :) Bizzat kendim yazmış olduğum bir şeye neden alıntıdır diye yazayım :)
Lütfen açıklamamı tekrar dikkatli ve emek vererek okuyunuz:)
Ve eğerki konu yanlış bir yere açıldıysa (Sadece bir + ) yüzünden konu doğru yere taşınır ve üyeye ;İyi forumlar dileriz yazıp devam edilir diye biliyorum. Konu tartışılmaya kapatılmamalı sanırım öyle değil mi :)
Alıntı konusundaki cevabım sizin için değil, genel olarak söyledim. Genelleme yaptım. Konunuzun kilitlenmesinin sebebi, konuya siz tarafından herhangi bir not bırakılmamış olunup, konuyu copy paste sanmamızdır.

Status
Not open for further replies.
SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom