Extreme Injector NULL hatası

N

namıka

Confirmed Memb.
Reaction score
7
Arkadaşlar extreme injector de inject yapınca NULL hatası veriyo video izledim olmuyor bazı forumlara baktım olmuyor en son buraya yazdım (BAŞKA INJECTORÜ OLAN UYGULAMA ŞEKLİNDE ATARSA SEVİNİRİM) saolun Ramazan bayramınız kutlu olsun

L

Lady Darknes

ladyofdarknes
Legend Member
Reaction score
460
"NULL" hatası, genellikle DLL dosyalarının eksik veya yanlış konumlandırılmış olması nedeniyle oluşur. Bu hatayı çözmek için şu adımları deneyebilirsiniz:

1. Extreme Injector'u yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun.
  2. Kullandığınız DLL dosyasının doğru olduğundan emin olun. DLL dosyasının, oyununuzun sürümüyle uyumlu olduğundan emin olun.
  3. DLL dosyasını inject etmeden önce, DLL dosyasını uygun bir yere yerleştirin. DLL dosyasının, Extreme Injector ile aynı dizinde olması veya System32 klasörüne yerleştirilmesi önerilir.
  4. Antivirüs yazılımınızı geçici olarak devre dışı bırakmayı deneyin.
  5. Bazı antivirüs yazılımları, DLL dosyalarını inject etmeye çalışan uygulamaları engelleyebilir.
  6. Farklı bir injector programı kullanmayı deneyin. Örneğin, Xenos Injector veya Winject gibi alternatif bir injector programı kullanabilirsiniz.

Bu yöntemler işe yaramazsa, farklı bir DLL dosyası veya injector programı kullanmayı deneyebilirsiniz. Umarım bu yardımcı olur.

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom