FİVEM MÜLAKAT İÇİN YARDIM LAZIM

B

berkguvenc

Confirmed Memb.
Reaction score
0
SELAMALR OYUNA YENİ BAŞLADIM BİR TANE SERVERE GİRECEĞİM YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM

Aktif Roldesin bir anda salty/voice/ts3 gidiyor ancak sen adamları duymaktasın lakin adamlar seni duymamakta nasıl bir rol izlersin atacağın emote mevcut mu mevcutsa belirtiniz.

LSPD EMS departmanlarında sizleri uzun bir şekilde içeride tutmaları gerekiyor burada nasıl bir rol izlenimi yaparsınız ve Devlet kurumlarında nasıl bir rol sergilersiniz ?

ME ve DO komutlarından 3 tane örnek verebilir misiniz ?

Şehirde hem devletsel ve illegal yönden üstün olan roller vardır bunlar, Legal olan(LSPD EMS,ŞERİF) ve İllegal olanlar (silahlı oluşumlar ,aile,kartel vb) gibi oluşumlar sizi sorguya çektiğinde veya kaçırıldığınızda nasıl korku rolu izlersiniz ?.

M

metehanhocam

Confirmed Memb.
Reaction score
3
1-Ordaki Role Göre Farklılık Gösterebilr Fakat Ben 1 2 Örnekle Bunu Açıklamayı Deneyeceğim /do Komutunu Kullanarak Kişi Astım Krizi Geçirmektedir diyip /me den de rolu destekleyerek bu rolde rolun bozulması engellenebilr o sırada ses sorunumuzu çözmeye çalışmalıyız ikinci olarak kişinin korkudan dili tutulmuştur utc 5dk konuşmakta zorluk çekecetir gibi komutlar atmak seçeneklerden biridir.

2- Devlet Ne Olursan Ol Sende Güçlüdür . Onların Yüzüne Karşı Gayet Saygılı Ve Edepli Olmak Gereklidir . Uzun Bir Süreden Kasıt 2 3 saat Üstü İse Uyku Rolu Desteklicek Rollere Giderek alt tab atıp arkadan video İzler İrternette Gezerim Zaman Geçmiş Olur

3- Legal Durumlarda Fear Rp Yapılır Fakat Legal Bir Oluşum Sizi Ölümle Korkutamaz Fakat Sessizlik Hakkımı Kullanıp Avukat vb Şeyler İle Çözmem Gerekir Fakat İllegalde Ölüm Gerçekleşmesi olabileceğinden Yeterince Fear Rp Mi Yaparım illegal legale göre daha fazla fear rp yaptırır bana

İyi roller

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom