Forumda Kullanıcı Rezaleti

S

Shutski

''Tedariksiz hacete giden domala domala taş arar''
Ultra Member
Reaction score
68
Merhaba değerli forum sakinleri,
Forumda bir çok kullanıcının ve kendimin ağrımıza giden ve şikayet ettiğimiz , düzenlenmesine gerek duyduğumuz
bir konu var.

Forumda bulunan %70'lik kesimin Oyun Hileleri İçin Mesajlar attığını , attıkları mesajların konularımızla alakalı olmadığı
boş yorumların yapıldığı ÜYELİKLERİNİ ALDIKLARINDA FORUM'DA MESAJ ATMAYI BIRAKTIKLARI görülüyor.
bu kullanıcıların HİLELERİ yapan & emeği geçenlere saygısızlık olarak düşünüyoruz.

Bu konu hakkında
Haftalık en az 25 mesajı olmayan kullanıcıların hilelere erişememesini talep ediyoruz.

N

NeganTR

Confirmed Memb.
Reaction score
12
Aynı şey olucak yine bence

C

canturkes232

Super Member
Reaction score
72
Haftalık 25 mesaj olduğu zaman daha kolaya kaçar atıyorum 1 saatte 25 mesajı kasar bütün hafta hiç birşey yapmadan hileyi kullanmış olur. düşüncem bu şekilde..

H

HOPEE

Albus DUMBLEDORE
Ultra Member
Reaction score
54
Haklı. Kesinlikle öyle yapılmalı.

N

nick_rc

İlk renk Kara! 🖤
Legend Member
Reaction score
2,145
Kesinlikle katılıyorum çok haklısınız!Umarım RC Yönetimi bu konunu dikkate alır.Ayrıca ben de sitede böyle mesaj/konu'lar gördüğümde raporluyorum.İstiyorsan ekip kurak RC Rapor Team diye :D Kural dışı mesaj/konu'ları raporlayalım.Adeta "Kural Dışı Mesaj/Konu Avcısı🏹" olalım!

B

benned

Dövüş klubüne hoşgeldiniz.
Super Member
Reaction score
23
bence bunun üstünde birde 1 ay boyunca mesaj yazmayan kullanıcıların üyelik seviyesinin düşmesi aynı rütbeye geri gelebilmesi için üyelik seviyesine bağlı olarak en az 25 mesaj atması gerektiğini düşünüyorum hilelere bu kadar emek harcanırken 2-3 mesaj atıp giden insanlar hile için değerli saatlerini harcayan forum sahiplerine büyük saygısızlık yaptığını düşünüyorum en azından site aktifliği açısından bile bi etkisi olacağını düşünüyorum

K

KazımRichard

Banned Member
Reaction score
11
bence günlük 5 mesaj gibi bir şey verilmeli çünkü haftalık mesajı tek günde kasabilşr

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom