B

Berkay Kocyi

Super Member
Reaction score
5
merhabalar arkadaşlar sistem özelliklerim şu şekilde
i3 4160
8gb ram
gtx 750ti
işlemci darboğazı yiyorum nasıl azaltabilirim valoda örneğit 80-160 arası fps alıyorum boştayken adam gelince karşıma 34 26 fps lere düşüyor nasıl bu sorunu çözebilirim ayrıca ekran kartım %25 kullanıyor
Post automatically merged by the system:

yardımcı olursanız sevinirim

J

jusqi

Moderator
Reaction score
2,176
Kasa ve parça temizliği,termal macun yenilemesi yapabilirsiniz. İşlemciniz o ekran kartına bu kadar drop yemesi normal birşey degil. Disk sisteminizin Windowsun kurulu oldugu C diskinde en az 50GB boş yer olmasına dikkat edin. Ek olarak PSU Kaç watt paylaşır mısınız?

S

SİNGLESTAR

𝓒̧𝓪𝔂𝓵𝓪𝓴 𝓭𝓮𝓰̆𝓲𝓵𝓲𝔃, 𝓭𝓪𝓱𝓪 𝔂𝓮𝓷𝓲
Ultra Member
Reaction score
64
bendede sorun var güncelleme geldiği için öyle oluyor knk senin sisteminin 190 fps vermesi lazım en düşük ayarlarda destek talebi aç ordan yardım ederler fps düşüşü için

S

SİNGLESTAR

Ultra Member
Reaction score
64
işlemcin kötü bide ekran kartını değişmen lazım i5 al 1660 al yeter

B

Berkay Kocyi

Super Member
Reaction score
5
Kasa ve parça temizliği,termal macun yenilemesi yapabilirsiniz. İşlemciniz o ekran kartına bu kadar drop yemesi normal birşey degil. Disk sisteminizin Windowsun kurulu oldugu C diskinde en az 50GB boş yer olmasına dikkat edin. Ek olarak PSU Kaç watt paylaşır mısınız?
psu 600w cooler master sıcaklık değerleri normal ama ekran kartı kullanımı çok düşük ondan şüpheleniyorum

S

SİNGLESTAR

Ultra Member
Reaction score
64
psu 600w cooler master sıcaklık değerleri normal ama ekran kartı kullanımı çok düşük ondan şüpheleniyorum
kral ekran kartı kullanımı düşükse sıfırlaman lazım ekran kartının tümünü kullanması lazım

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom