Google ADSENSE | 3

1

1Jeff

Developer & Coder
Thread Starter
Ultra Member
Joined
Oct 20, 2019
Messages
725
Reaction score
443
Location
Helsinki
AdSense ile geçiminizi sağlayabilir misiniz?
Yukarıda AdSense ile nasıl para kazanabileceğinizi anlattım ancak geçiminizi sağlayabilir misiniz? Bir başka deyişle tüm giderlerinizi karşılamak için %100 AdSense’e bağlı olabilir misiniz?

Yanıt, HAYIR. Bunun sebebi AdSense ile ayda onbinlerce lira kazanamayacağınız ve iyi bir hayata sahip olamayacağınız değildir, bunun sebebi tek bir gelir kaynağına güvenemeyeceğinizdir.

Çevrimiçi dünya, çevrimdışı dünyadan daha dinamiktir ve websitenizi ziyaret edecek ve reklamlara tıklayacak binlerce kullanıcı olacağını kabul edemezsiniz ve AdSense sisteminin sonsuza dek süreceğini de varsayamazsınız. Belki sürecektir ancak gelirinizi buna dayandıramazsınız. Risklerinizi bölüştürmek ve gelir kaynaklarınızı yaymak her zaman ister çevrimiçi ister çevrimdışı olsun en iyi uygulamadır.Sonuç
AdSense belki de çevrimiçi para kazanmak için en kolay, en güvenilir ve en iyi yol olabilir. Websiteniz yukarıda bahsedilen kriterleri karşıladığı sürece içeriğinizi veya çevrimiçi olarak harcadığınız vakti en iyi şekilde değerlendirerek, aylık güzel bir miktar kazanabilirsiniz.

Öte yandan, eğer 09:00 – 17:00 mesaisinden kaçmak istiyorsanız tek başına sadece AdSense’e güvenemezsiniz. Online olarak çalışan istediğiniz bir örneğe bakın. Herkes AdSense’in harika olduğunu ancak başka gelir kaynaklarınızın da olması gerektiği konusunda hem fikirdir.
 
SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Theme editor

Top Bottom