Google Olağan Dışı Etkinlik Tespit Edildi

H

heraishere69

Super Member
Reaction score
9
Merhaba arkadaşlar elimde bir tane valorant hesabı mevcut ve oyun içi şifre ile gmail şifresi aynı. Ben gmailine girmek istiyorum ancak "Google Hesabınızda olağan dışı etkinlik tespit edildi. Hesabınızı güvende tutmak için oturumunuz kapatıldı. Devam etmek için kimliğinizi doğrulamanız gerekecek." yazıyor girmeye çalıştığımda. Ne yapmam gerekiyor yardım eder misiniz?

K

ks13141ye0

Super Member
Reaction score
9
kimliğini doğrulamaktan başka çaren yok eğer girdiysen şifreni değiştirip diğer önerdiği tüm güvenlik önlemlerini yapmanı tavsiye ediyorum yoksa yeni bir gmail bulmanda fayda var

H

heraishere69

Super Member
Reaction score
9
kimliğini doğrulamaktan başka çaren yok eğer girdiysen şifreni değiştirip diğer önerdiği tüm güvenlik önlemlerini yapmanı tavsiye ediyorum yoksa yeni bir gmail bulmanda fayda var
O adıma atmıyor ki direkt önceden kullandığın bi wifi ile bağlan diyor.

K

ks13141ye0

Super Member
Reaction score
9
O adıma atmıyor ki direkt önceden kullandığın bi wifi ile bağlan diyor.
dediğim gibi ne diyorsa yapman lazım başka türlü bir yolu yok ama erişmeye çalışan bir botta olabilir o yüzden mesaj alıyor olabilirsin ama gerçek bir insansa yeni gmail aç çok önemli bir mail adresin değil ise maalesef dediklerini yapmaktan başka çaren yok
Post automatically merged by the system:

yani gmailine erişen kişinin değil google güvenlik ne diyorsa yapmak zorundasın yanlış anlaşılmasın

H

heraishere69

Super Member
Reaction score
9
dediğim gibi ne diyorsa yapman lazım başka türlü bir yolu yok ama erişmeye çalışan bir botta olabilir o yüzden mesaj alıyor olabilirsin ama gerçek bir insansa yeni gmail aç çok önemli bir mail adresin değil ise maalesef dediklerini yapmaktan başka çaren yok
Post automatically merged by the system:

yani gmailine erişen kişinin değil google güvenlik ne diyorsa yapmak zorundasın yanlış anlaşılmasın
Ne yazıkki artık yapacak birşey yok

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom