Günlük evden 150 200 lira nasıl kazanabilirim oyun veya PC üzerinden

E

emre53953

Confirmed Memb.
Reaction score
3
MMO oyunlarında Rmt yapan kişi çok olur uzun emek ve zaman ister ama dediğin olur. Örn : Ko(şuan çok zor yeni biri için)Rise online,Lost ark, V rising, New world gibi gibi aklıma gelenler bunlar şimdilik

N

nofaso7106

Ultra Member
Reaction score
23
koşu oyunu varmış ismini bilmiyorum o sen yürüdükçe para kazandırıyormuş sana

G

Goldenhaze

Super Member
Reaction score
2
koşu oyunu varmış ismini bilmiyorum o sen yürüdükçe para kazandırıyormuş sana
Alla alla ilginç
Post automatically merged by the system:

MMO oyunlarında Rmt yapan kişi çok olur uzun emek ve zaman ister ama dediğin olur. Örn : Ko(şuan çok zor yeni biri için)Rise online,Lost ark, V rising, New world gibi gibi aklıma gelenler bunlar şimdilik
Tecrüben varsa yardımcı olurmusun

E

emre53953

Confirmed Memb.
Reaction score
3
Alla alla ilginç
Post automatically merged by the system:

Tecrüben varsa yardımcı olurmusun
Tabiki olurum elimden geldiğince, kısaca şöyle anlatabilirim. Hali hazırda lost ark oynuyorum ordan örnek veriyim. Rmt yapmıyorum ama yapanlar var. Şöyleki ; Karakter açıyorsun oyunun içindeki gold en önemli şeylerden birtanesi herşeyini onunla yapıyorsun item upgrade yükseltme vs. (Oyun çok geniş kapsamlı ama özet geçiyorum) O altının şimdi 10ksı 120-130tl arası değişiyor hadi 100tl diyelim. Ben 3 aydır oynuyorum haftada şanslıysam (güzel takılar düşürme konusunda) 25-30k gold kasıyorum. İşim şans'a kalmazsa 10-15 kesin olarak geliyor haftalık(Ama bu benim 3 aylık emeğim bunu göz önünde bulundurmak gerekiyor.) 3 Ay sonra sende veya gelecek güncellemelerle daha kısa sürede bu düzeye ulaşabilirsin. Ama araştırmak ne yaptığını bilmek gerekiyor bilgin olsun. Denenebilir ama 2 gün sonra 100tl alıyım olayı malesef geçerli olmaz. tek seferlik alabilirsin belki 2 günde ama o sürede de altının olmadığı için gelişemezsin vb.

G

Goldenhaze

Super Member
Reaction score
2
Tabiki olurum elimden geldiğince, kısaca şöyle anlatabilirim. Hali hazırda lost ark oynuyorum ordan örnek veriyim. Rmt yapmıyorum ama yapanlar var. Şöyleki ; Karakter açıyorsun oyunun içindeki gold en önemli şeylerden birtanesi herşeyini onunla yapıyorsun item upgrade yükseltme vs. (Oyun çok geniş kapsamlı ama özet geçiyorum) O altının şimdi 10ksı 120-130tl arası değişiyor hadi 100tl diyelim. Ben 3 aydır oynuyorum haftada şanslıysam (güzel takılar düşürme konusunda) 25-30k gold kasıyorum. İşim şans'a kalmazsa 10-15 kesin olarak geliyor haftalık(Ama bu benim 3 aylık emeğim bunu göz önünde bulundurmak gerekiyor.) 3 Ay sonra sende veya gelecek güncellemelerle daha kısa sürede bu düzeye ulaşabilirsin. Ama araştırmak ne yaptığını bilmek gerekiyor bilgin olsun. Denenebilir ama 2 gün sonra 100tl alıyım olayı malesef geçerli olmaz. tek seferlik alabilirsin belki 2 günde ama o sürede de altının olmadığı için gelişemezsin vb.
Sen internet üzeri mi kazanıyorsun kazancın nedir?

E

emre53953

Confirmed Memb.
Reaction score
3
Sen internet üzeri mi kazanıyorsun kazancın nedir?
Benim şuan herhangi bir uygulama veya oyundan bir gelirim yok. Yani gelir için yaptığım herhangi birşey yok sadece arkadaşlarımın veya daha önceden yaptığım şeylerden örnek verdim(Knight online) hali hazırda çalışıyorum zaten

S

Shutski

''Tedariksiz hacete giden domala domala taş arar''
Ultra Member
Reaction score
68
Ticarete atıl.

A

alqedron41

Active Member
Reaction score
3
Valla reis ben metin2 oynuyordum (pvp) ve 2 günde 200-300 TL alıyodum şuan bıraktım işlerden dolayı vakit bulamıyorum. tavsiye ederim harçlık çıkarmak için güzel aktivite

yang kasıp tl karşılığı satmak

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom