Hangisi Daha İyi G300S - Razer DeathAdder Essential

D

Duckher

Active Member
Reaction score
0
Yakın zamanda mouse almayı düşünüyorum da ikisi arasında kaldım hangisini tercih edebilirim veya öneriniz varsa yazarsanız mutlu olurum teşekkürler.

N

nuriderman0

Super Member
Reaction score
33
Bu iki farklı farelerin her biri farklı özellikler ve fiyat aralıklarına sahiptir, yani hangisinin size daha iyi uygun olduğu tamamen kişisel tercihlere dayanır.

G300S iseRazer DeathAdder Essential, profesyonel oyuncular için tasarlandı ve daha yüksek bir fiyat etiketine sahiptir. LOGITECH, daha fiyat-performans odaklı bir seçenektir ve daha uygun fiyatlıdır.

Eğer profesyonel bir oyuncu değilseniz ve daha uygun fiyatlı bir fare arıyorsanız, LOGITECH G300S iyi bir seçim olabilir. Eğer profesyonel bir oyuncu iseniz ve daha yüksek performanslı bir fare istiyorsanız, Razer DeathAdder Essential daha iyi bir seçenek olabilir.

D

Duckher

Active Member
Reaction score
0
Peki Steelseries Rival 3 mü Razer DeathAdder Essential mı daha iyidir

S

syhgolge145

Super Member
Reaction score
8
g300s tercih ederim. Oyun için uyarlanmış bir mouse.

K

ks13141ye0

Super Member
Reaction score
9
Peki Steelseries Rival 3 mü Razer DeathAdder Essential mı daha iyidir
ben steelseries rival 3 kullanıyorum mouse hafif geri tuşu var oyununa özel olarak ışıklandırma seçebiliyorsun ve mouse tıklamaları iyi.
eğer fiyat aralığın geniş ise farklı bir mouse önerebilirim mesela logitech g pro çok iyi bir mouse ama biraz pahalı.

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom