Hata olustu destek sistemine basvur S48 HATASI

Status
Not open for further replies.
H

helehele00

Super Member
Reaction score
7
Hata olustu destek sistemine basvur S48 HATASI NEDEN BU HATAYI ALIYORUM ACABA

Solution
Wolftü gelen şikayetler ve bizlerin kontrolü dahilinde güncellemeye alınmıştır. Wolftü S48 hatası alanlar bana dmden hangi özellikleri aktif ettiklerini bildirmesini önemle rica edilir. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra fix olan özellikler güncellenecektir.
S

Sait12345

Super Member
Reaction score
7
hile ban atıyor sanırım bende denedim oyle oluyor
Post automatically merged by the system:

kulanıcı adını buuyk yaz oyle gir oyuna düzeliyor ama tekrar ban atıyor

J

jusqi

Moderator
Reaction score
2,176
Hangi özellikleri aktif ettiniz bizimle paylaşabilir misiniz? Ek olarak farklı hesapta free olan hileyi deneyip hata alıp almadığınızı geri dönüş sağlar mısınız

A

Arishem

Banned Member
Reaction score
3,911
Hangi özellikleri aktif ettiniz bizimle paylaşabilir misiniz? Ek olarak farklı hesapta free olan hileyi deneyip hata alıp almadığınızı geri dönüş sağlar mısınız
wolftu free hack ı kullandım sabah 10 aksam 22:30 a kadar hıle ıle aktıf kaldım sabah gırdıgımde s48 verıyordu :) sonra kullanıcı adını buyuk yazıp gırınce gırebılıodum oyuna

1

123dem123

Super Member
Reaction score
3
Free olan hileyi denedim ban yemedim vip olanı açtım birazda fazla özellik aktif ettim ve 5 dk sonra s48 hatası verdi oyundan attı

J

jusqi

Moderator
Reaction score
2,176
wolftu free hack ı kullandım sabah 10 aksam 22:30 a kadar hıle ıle aktıf kaldım sabah gırdıgımde s48 verıyordu :) sonra kullanıcı adını buyuk yazıp gırınce gırebılıodum oyuna
Kullanıcı adını büyük yapıp tekrar hile açtığınız da tekrar s48 hatası ile karşılaşıyor musunuz? Ek olarak bildiriminiz için teşekkürler, problem ilgili kişilere bildirildi.

K

kyl3x

Confirmed Memb.
Reaction score
7
Kullanıcı adını büyük yapıp tekrar hile açtığınız da tekrar s48 hatası ile karşılaşıyor musunuz? Ek olarak bildiriminiz için teşekkürler, problem ilgili kişilere bildirildi.
deişen birşey olmuyor aynı hata devam ediyor

J

jusqi

Moderator
Reaction score
2,176
Free olan hileyi denedim ban yemedim vip olanı açtım birazda fazla özellik aktif ettim ve 5 dk sonra s48 hatası verdi oyundan attı
Freeden de yasaklama aldığını belirtti @Arishem , free hileyi ne kadar süre kullandınız? Yakın zamanda tüm özellikleri tek tek test edip detaylı bir rapor sunacağım. O zamana kadar rage özellikleri açmamaya özen gösterin.

Status
Not open for further replies.
SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom