K

kincibaba56

Super Member
Reaction score
13
Selam Arkadaşlar dediğim oyuna hile yazabilecek biri lazım lütfen bilmediğiniz bir konuda hayır bilmiyorum felan yazmayın sadece yardim edecekler yazarsa sevinirim(mesaj kasmayın) şimdi size bir konu hakkında bilgi vereceğim oyunumuzun ismi İstanbul kıyamet vakti öncelikle oyun kısaca metin 2 tarzında türk yapımı 2000 li yıllara dayanıyor ve hala oyunu oynayan baya bı kişi mevcut bir çok kişi bunun hilesini bulmak istiyor ama kimse uğraşmıyor şimdi oyunun mantığı gelişip savaşa girmek mesela aynı bizim gibi oyuncular kasılıp pvp tarzı çoklu savaşa giriyor skill felan atıyorlar istediklerinde klansiz olabiliyorlar görev yapanlar olsun yaratık kesip item düşürmeye çalışanlar olsun dediğim gibi amacım sadece yardım etmek gmler oyunda özel itemler sayesinde (oyunda diğer oyuncularda olmayan özel itemler sadece gmlerde olan) hızlı gitme özelliği mesela gmlerde bı ayakkabı var ve çok hızlı gidiyorlar onun sayesinde bunun tarzinda bı item kodu yazma şansınız olursa mükemmel olur gmler diğer oyunculara göre 7 8 kat daha fazla hasar (damage) vuruyor bunun sayesinde hiç zorlanmiyorlar zırhlarıda aynı şekil canları neredeyse hiç ama hiç gitmiyor (not:ideal full bir karakter 20 k 15 k arasında hasar (damage) vuruyor mesela bunu kılıca vesayri atayabilelimki daha fazla vuralım (itemler : ayakkabı ceket zırh asa kılıc eldiven giyilebiliyor hileyi bunların üzerine yazicaksiniz giydigimizde item diger oyunculardan daha güçlü olucak yaparsanız süper olur birde yapabilirsiniz eşya kopyalama olucak madenler kopyalaniyor fakat itemler hayır ( oyun açığı) dediğim gibi bunu yapacaklar bı iletişim adresi bırakırsa çok makbule geçer yorum kasicak varsa lütfen kasmasın teşekkür ederim (Adminlerden ricam olur) keyifli forumlar keyifli vakitler dilerim

K

kincibaba56

Super Member
Reaction score
13
kuzen eğer nasıl yapıldığını öğrenirsen banada haber verirmisin benimde merakım ve ilgim var
Öğrendim visual studiodan kodluyucagim ama sadece hız hilesi olucak bilmiyorum bakicam adminler yardımcı olursa

M

meteurking

Member
Reaction score
0
cheat engine ile hile yazarsın fakat cheat engineda herhangi bir sağlam anticheat yok

G

grigialex

Confirmed Memb.
Reaction score
5
There is no game without cheats, the one who knows how to write rewrites the game

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom