Hile kodlamak için en temel nerden başlayim?

A

Ali Uzun

Banned Member
Reaction score
50
Hile kodlamak istiyorum. Hangi oyun olduğu fark etmez. Ama afama koydum ve istiyorum bunun içinde kodlama öğrenmem lazım. Peki hile kodlamak için en temelden nereden başlamalıyım C mi C# mı C++ mı hangisi en temel?Ya da hangi program.

S

Selyk

Prince Of Darkness
Super Moderator
Reaction score
1,626
Çoğu kodlama diliyle hile kodlanır önemli olan senin hangisini seçtiğin zevkine göre

A

Ali Uzun

Banned Member
Reaction score
50
Çoğu kodlama diliyle hile kodlanır önemli olan senin hangisini seçtiğin zevkine göre
Tmam da istediğinden başla diyorsun gidip te C++ yazmaya çalışsam ne olur? olmaz çünkü kod yazmayı bilmiyorum. Kod yazmayı öğrenmek istiyorum ben hile için

S

Selyk

Prince Of Darkness
Super Moderator
Reaction score
1,626
C++ öğrenmek istiyorsan internet üzerinden ders alıp izleyerek yapıcaksın direk anlamıyorum gibi şeyler söylersen bu iş olmaz başta her kodlama dili zor gelir

S

Selyk

Prince Of Darkness
Super Moderator
Reaction score
1,626
Söyle bi düşüncen varsa 2 3 gün kod öğrenirim sonra hile kodlarım falan öyle olmuyor aylarını belki yılarını vermen lazım

A

Ali Uzun

Banned Member
Reaction score
50
Zamanı çok benim zamanı boşver ama kursa verecek param yok şimdi ben hile için C mi C# mi C++ mi öğreneyim hangilerini bilmem lazım ya da hangisini ve para vermeden nasıl yapcamki

A

Ali Uzun

Banned Member
Reaction score
50
Tamam uzun zamanlarım gidecek ama bir sorum daha var Instagram'da adamın teki çıkıp bana dedi ki hile kodlamak istiyorsan C ve C++ dedi C# olmaz dedi.neden?

F

freud

Active Member
Reaction score
1
Dostum adam sana hangisiyle yapmak istiyorsan yap diyor. Sen hangisini öğreneyim diyorsun.

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom