Huawei FreeBuds 3 Kablosuz Kulaklık Satışa Sunuldu

Rooster

kadere inanan adam tesadüfe inanmaz.
Editor
Katılım
10 Ağu 2019
Mesajlar
2,439
Tepkime puanı
777
Puanları
113
Huawei FreeBuds 3
Şarj kutusu ilet toplamda 20 saat kullanım sunan Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık, Türkiye pazarında satışa sunuldu.

Huawei’nin 2019 yılının Ekim ayında Berlin’de düzenlenen IFA 2019 teknoloji fuarında tanıttığı FreeBuds 3, artık Türkiye pazarında. Yeni nesil gürültü önleme teknolojisi kullanılan kablosuz kulaklık; aynı zamanda 3A çağrı gürültü azaltma sistemi ve aerodinamik mikrofon yapısı sayesinde, çağrı esnasında anlık olarak çevredeki gürültüyü süzebiliyor.

Bluetooth 5.1 Sürümü


Çin menşeili çok uluslu şirket Huawei, akıllı telefon ve saat üretiminin yanı sıra; kablosuz kulaklık da üretiyor. Huawei’nin yeni nesil kablosuz kulaklığı olan Huawei Freebuds 2, Bluetooth 5.1 sürümü ile oldukça hızlı ve güvenli bir kablosuz bağlantı sunuyor. Öte yandan 356 MHz ses işlemcisine sahip olan kablosuz kulaklık; kullanıcılara oldukça iyi bir ses deneyimi sağlıyor.

1585231722014.png

20 Saat Kullanım Süresi
Huawei Freebuds 3, kablosuz şarj desteği ile ters kablolu ve kablosuz şarj edilebiliyor. Tam dolu batarya ile 4 saatlik kullanım sunan kablosuz kulaklığın kutusu aynı zamanda powerbank işlevi de görüyor. Bu sayede 4 saatlik kullanım sunan kulaklık, kutusu ile beraber toplamda 20 saatlik bir kullanım süresine sahip. Ortalama 1 saatten çok daha kısa bir süre içerisinde tam dolu batarya kapasitesine ulaşabilen kulaklık, USB Type C bağlantısı kullanıyor.

Gücünü özel Kirin A1 yongasından sağlayan FreeBuds 3, kullanılan yonga seti sayesinde sağlam ve güvenli bağlantı kurabilecek. Kullanılan yonga seti ile Freebuds 3, saniyede 2.3 Mbps veri aktarımı yapabilecek.

Freebuds 3, kutusu ile bir cebe rahatlıkla sığacak boyutta geliyor. Öte yandan Huawei tarafından özel olarak tasarlanmış bir şekle ve yapıya sahip olan Huawei FreeBuds 3, kulak içine oldukça kolay oturuyor ve kauçuk yapısı kulaklığın kaymasını önlüyor.

Huawei Freebuds 3 Fiyatı
Freebuds 3, parlak beyaz ve parlak siyah renk seçenekleri ile Türkiye pazarında satışa sunuldu. 1.099 Fiyat etiketine sahip olan Huawei Freebuds, Huawei resmi siteleri haricinde, e alışveriş siteleri ve teknoloji mağazaları aracılığıyla kullanıcıları ile buluşacak.
 

Şu an konuyu görüntüleyenlerTema düzenleyici

Üst Alt