iftiraya uğruyorum (yardımcı olursanız sevinirim)

X

xtolqa

Confirmed Memb.
Reaction score
4
Telegram çoğunlukla illegal şeyler için kullanılıyor. Engelleme ve bundan sonra adamın yazdıklarına da cevap verme. Eğer bir yerde paylaşırsa ekran kaydı al ve siber suçlara git. Uğraşacağını sanmıyorum vs. bu olasılıkları kafandan at ve sen şikayetini yap gerisini siber suçlara bırak.

E

erkandemirel

Yok hükmü
Super Member
Reaction score
116
knk siber şuçların o kadar ilgileneceğini zannetmiyorum bir kaç bilgisine ulaşabilsem dava açacağım o yüzden burda sizden yardım istiyorum
Denemek size bir şey kaybettirir mi? Hayır. Deneyin. Bu bir siber zorbalık ve ilgilenmek zorundalar. Yerinizde olsam yine de şansımı denerdim.

S

Sameet

Confirmed Memb.
Reaction score
2
instagram da ki fotoğrafımı almış yanına bi penis fotoğrafı koymuş üstüne de tecavüzcü sapık yazmış adamın hiç bir bilgisi elimde değil kimdir kim değildir hiç bilmiyorum
knk tek yapabileceğin şey o adamın sana yazdığı herşeyi ekran görüntüsü al instasını flnda sonrasında telgrama ve instaya gmail yoluyla mail at onlar sana dönüş yapacaklardır senin fotoğrafının orjinali ile fakini ve telegram da yazdıgı seyler instagrama ve telegrama ilet fake hesap açtıysa yapacak bişey yok ama biyerde ismini fln bulursan açık verirse o zaman belki dava açabilirsin ama suan dava açma sen zararlı xıkarsın

M

mertardas

Confirmed Memb.
Reaction score
1
knk siber şuçların o kadar ilgileneceğini zannetmiyorum bir kaç bilgisine ulaşabilsem dava açacağım o yüzden burda sizden yardım istiyorum
daha önce hiç bişeye tıkladınmı yani bi virüslü site veya dc den bi nitro şeyine

B

benned

Dövüş klubüne hoşgeldiniz.
Super Member
Reaction score
23
knk tek yapabileceğin şey o adamın sana yazdığı herşeyi ekran görüntüsü al instasını flnda sonrasında telgrama ve instaya gmail yoluyla mail at onlar sana dönüş yapacaklardır senin fotoğrafının orjinali ile fakini ve telegram da yazdıgı seyler instagrama ve telegrama ilet fake hesap açtıysa yapacak bişey yok ama biyerde ismini fln bulursan açık verirse o zaman belki dava açabilirsin ama suan dava açma sen zararlı xıkarsın
knk @miracefeaktas sağolsun yardım etti adamın neredeyse herseyini bulduk

F

frenzy38

Active Member
Reaction score
1
reis bı sıkayet ac adamın numarasını felan ver polislere bısı olmaz

F

frenzy38

Active Member
Reaction score
1
bence polislere haber et kım oldugunu bulsunlar en fazla para cezası keserler ona

S

s1nqle

Super Member
Reaction score
4
banada öyle söyledi. eğer fotoğraflar cinsel içerikliyse işlem başlat. eğer tecavüzcü vs. diyorsa polise git.

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom