Instagram Hesabı Çalmak - Mail Basma Methodu

M

mrspy

Confirmed Memb.
Reaction score
363
MOBİL İÇİN ANLATIMDIR
Evet dostlar yüksek takipçili hesap çalmak için bize gereken şeyleri öncelikle aşağıda sıralayacagım sonra anlatıma geçeceğim

*instagram ile alakalı bir mail
Örnek: [email protected]

*Mail kullanırken gmail kullanmanızı önermiyorum sıkıntı çıkarabiliyor benim önerim Yahoo'dur Outlook vs. De ilk mail bastığınızda mail dogrulamaya düşer ve aynı no ile 1 2 defa doğrulayabilirsiniz

*Bir mail taslağı (Basitce kendinizde yazabilirsiniz istek olursa taslak yazma üzerine bir konu daha açarım)

*Bir instagram hesabı ( basit bişey olabilir önemi yok bunun )

-BURAYI İYİ DİNLEYİN ANLATIM ADIM ADIM BURADA

NOT:Bu yukarıda saydıklarımı elde ettiğinizi varsa devam ediyorum

ADIM-1: Yapmanız gereken ilk olarak instagrama girmek sonra arama kısmına gelip bir hashtag aratmak benim önerim #cosmetics vs. gibi şeylerdir orası size kalmış

ADIM-2: Şimdi ise yapmanız gereken beğendiğiniz profile girip E Posta yazan yerden mail'ini kopyalayıp bir köşeye kaydetmenizdir

ADIM-3: Buradan sonrası birazcık basit diyelim 10 adet mail'i not ettiniz şimdi sıra geldi mailleri basmaya kullandığımız taslağı kopyalayıp bu maillere kullandığımız instagram ile alakalı olan mail ile teker teker veya topluca yollayabilirsiniz

NOT: ARD ARDA BASARSANIZ MAİL İNİZ İÇİN VEYA TASLAK VEYA SITENIZ İÇİN SIKINTILAR CİKARABİLİR ARALIKLI BASMANIZ BENIM ONERIMDIR

BEĞENİ İLE YORUMU ÇOK GÖRMEYİN AZ GELDİĞİ İÇİN FAZLA KONU AÇAMIYACAM

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom