Welcome, Visitor!

Hello, we are really happy that you have reached us. However, since you are viewing the forum as a visitor, you cannot benefit from many features of the forum. How about taking advantage of all the features exclusive to our members by registering? You can register right now, taking just 2 minutes of your time. We would love to see you among us.

internet sağlayıcısı önerebilirmisiniz?

B

ByWakko

Thread Starter
Confirmed Memb.
Joined
Feb 23, 2021
Messages
77
Reaction score
5
Points
8
şuanki kullandığım internet servis sağlayıcısı türk telekom ama bana sorun çıkarmaya başladı ilk başta müşteri hizmetlerini aradım sorundan bahis ettim ama düzeltiyoruz dediler ve sadece uzaktan benim modemimi kapayıp açtılar (ben insan değilmiyim elim kolum yokmu ben yapmıyormuyum sanıyorsunuz ) her neyse daha sonrasında yani 1 ay boyunca bu sorunla idare etmeye çalıştım ve bu sorun oyun içi alacağım max 100-150 ms ortalama 60-80 ms iken şuan ortalama 100-150 ms ve max pingin bi sınırı kalmadı oyun için 500-600 ms hatta 1200 2400 ms leri falan görüyorum ve oyun içi savaştakyen boşuna eşya kayıp ediyorum ve artık sinirime dokunmaya başladı sadece buda değil gösterilen internet hızıyla aldığım internet hızıda bir değil 30 mb download alıyorsam bana 15-10 mb geliyor 8 mb upload alıyorsam bana 5-6 mb geliyor ve bazen geceleri en azından cs go falan gireyim oyniyamasamda eğlencesine oynarım diyorum topluluk sunucularına girip oynama başlıyorum burada sorun yok bi bakıyorum gece yarısı tık diye internet kapanmış tekrar açılıyor başka bir akşam oynadığım oyunda hesabımı afk farm da bırakayım dedim sabah uyandığımda internet reconnection yemişim yani gene internetim kapanık tekrar açılmış müşteri hizmetlerini tekrar aradığımda ise gene aynı şey düzeltiyoruz diyip modemimi açıp kapatmışlar log larımı silmişler bukadar birde modemi fabrika ayarlarında döndürmüşler ne alaka ne alaka benim internet sorunum var bunları yapsanda fayda etmiyor herneyse arkadaşlar böyle bunun için internet servis sağlayıcımı değiştirmeyi düşünüyorum umarım yardımcı olursunuz.
not:burada türk telekomu falan kötülemiyorum yaşadığım problemi anlattım ve bu problemden dolayı internet servis sağlayıcımı değiştirmek istediğimi dile getirdim.
 
E

egems077

Super Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
153
Reaction score
6
Points
18
türknet iyidir
alt yapın destekliyorsa al sağlam bişey oynarsın 0 ping herşeyi
 
S

SAPLAYICITM

LAİK TÜRKİYE CUMHURİYETİ !!!!!!!!
Ultra Member
Joined
Jul 28, 2022
Messages
397
Reaction score
35
Points
28
Location
ADANA
türknet ucuz ve iyidir . Türkcell ise saglam ve güvenilirdir.
 
M

Moonrexs

Super Member
Joined
Jun 30, 2022
Messages
167
Reaction score
6
Points
18
vodafone modem kullanmışlığım var y**ak gibi sakın tercih etme turknet kullanan arkadaşlarım vardı hızı alt yapıya göre değişiyor fakat genel olarak iyi demişti.
 
J

jusqi

Editor
Joined
Dec 6, 2022
Messages
943
Reaction score
212
Points
43
Şuan piyasadaki en ucuz internet sağlayıcısı gibirnet sanırım deneyebilirsiniz
 
SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Theme editor

Top Bottom