Internet üzerinden para kazanma fikirleri:

R

RDRN Media

Confirmed Memb.
Reaction score
46
Internet üzerinden para kazanma fikirleri:

1. Online Freelance İşler: Online olarak freelance işler yaparak para kazanabilirsiniz. Örneğin, yazılım, grafik tasarım, makale yazma gibi hizmetler sunabilirsiniz.
  2. Affiliate Marketing: Başka bir şirketin ürünlerini tanıtmak ve satış yapmak için affiliate marketing yapabilirsiniz. Ürün satışı yaparsanız, komisyon kazanabilirsiniz.
  3. E-ticaret: Kendi e-ticaret sitenizi açarak ürün satışı yapabilirsiniz. Ürünlerinizi online olarak satarak para kazanabilirsiniz.
  4. YouTube Kanalı: Youtube üzerinden videolar yükleyerek para kazanabilirsiniz. Kanalınız popüler hale geldiğinde, reklamlarla para kazanabilirsiniz.
  5. Online Sınav ve Anketler: Online sınav ve anketler yaparak para kazanabilirsiniz. Bu, kolay ve hızlı para kazanma yollarından biridir.
Bu fikirler sıralama şeklinde değil, size uygun olan ve ilginizi çeken fikirleri deneme şansı verilebilir. Ayrıca, internet üzerinde birçok e-kitap ve makale bulunmaktadır ve internet üzerinden para kazanma fikirleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

E

eraslann0

Active Member
Reaction score
2
youtube dışında hepsini yapmaya çalışıyorum her ne kadar para kazanamasakta

S

seyit1b

Super Member
Reaction score
1
bence ürünleri toptan almak ve o şekikde başka sitelerden aracı şekilde satmak mantıklı yada başka sitede olan ürünü kendin biraz daha farklı bir fiyata koyup aracılık yaparak sermayesiz para kazanabilirsin

U

umutfidan07

Super Member
Reaction score
5
knk boş boş tiktok videoları çek kazan paranı o kadar (ciddiyim)

F

Fr0zeNFeaR

Member
Reaction score
0
Google'a freelancer yazdığın zaman güvenli sitelerden iş yapabilirsin ben eskiden yapıyordum şimdi bıraktım

A

Atlas Efe

Super Member
Reaction score
3
Al sat yapabilirsin mesela. Ben bi ara sistem toplayıp toplu satardım. 2k 3k rahat kar ederdim öneririm

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom