işlemci fan sorusu

Status
Not open for further replies.
Solution
İşlemci soğutucuları zaten 2 pinli olur ve pini taktığınızda anakart üzerinde bir pin boşta durur, soğutucu alırken anakart modelinize uyumlu olup olmadığını kontrol etmelisiniz verdiğiniz linkteki soğutucu LGA775 ve 115x anakartlari desteklediği yazıyor sizin kullandığınız anakart da 1156 pin sayısı mevcut yani alıp kullanabilirsiniz.
Post automatically merged by the system:

Ek olarak belirtmek istiyorum konu açarken rastgele başlıklara değil konunuzu en alakalı yere açmaya dikkat edin, konunuzu taşıma işlemi sağladım.
J

jusqi

Moderator
Reaction score
2,176
İşlemci soğutucuları zaten 2 pinli olur ve pini taktığınızda anakart üzerinde bir pin boşta durur, soğutucu alırken anakart modelinize uyumlu olup olmadığını kontrol etmelisiniz verdiğiniz linkteki soğutucu LGA775 ve 115x anakartlari desteklediği yazıyor sizin kullandığınız anakart da 1156 pin sayısı mevcut yani alıp kullanabilirsiniz.
Post automatically merged by the system:

Ek olarak belirtmek istiyorum konu açarken rastgele başlıklara değil konunuzu en alakalı yere açmaya dikkat edin, konunuzu taşıma işlemi sağladım.

Solution
Status
Not open for further replies.
SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom