cr4ck li uygulama indirdim virus cıktı

R

RDRN Media

Confirmed Memb.
Reaction score
46
youtube hesaplarıma defalarca aynı video yuklendi ve uyarılar yedim kanalım 2 3 tane uyarı yemiş algoritma altı üstü olmuş yardım edecek varmı ben deilim cunku bu videoları gonderen
nasıl itiraz ede bilirim 1675287842470.png

L

Lady Darknes

ladyofdarknes
Legend Member
Reaction score
460
YouTube eğer az takipçin varsa arka planda kalırsın ama para kazanman açiksa oradaki bilgilerle sen olduğunu ispatlayip kanalı geri alırsın her yerden ulaşmayı dene
Post automatically merged by the system:

bide YouTube daki şifreli dosyaları indirme sana önerim Google'a yaz ve oradaki programları arayarak en güvenlisini indirmelisin genelde uygulama ismini yazıp full indir yazarsan en üsteki siteler güvenilir oluyor ama dikkat et yinede bu konuda

F

faxterr12

Geçmişim Geleceğime Ders Olsun
Super Member
Reaction score
15
YouTube den dosya indireceksen video isimlerine iyi bakman lazim ayni videolar defalarca kez paylasiliyor

I

ilkerinoo

Active Member
Reaction score
0
kanka youtube site falan gibi yerlerden dosya indirirken çok dikkatli olun adamlar genelde koyuyolar içine zaten

F

frtfrt

Super Member
Reaction score
6
ne indirdin knk söyle bizde inidrmeyelim bi ara bende virüs indirmişim antivirüsü açtım buldu neyseki

R

RDRN Media

Confirmed Memb.
Reaction score
46
YouTube eğer az takipçin varsa arka planda kalırsın ama para kazanman açiksa oradaki bilgilerle sen olduğunu ispatlayip kanalı geri alırsın her yerden ulaşmayı dene

bide YouTube daki şifreli dosyaları indirme sana önerim Google'a yaz ve oradaki programları arayarak en güvenlisini indirmelisin genelde uygulama ismini yazıp full indir yazarsan en üsteki siteler güvenilir oluyor ama dikkat et yinede bu konuda
esed not32 anti virus bi boka yaramadı :( youtube aknlıma kendi videolarını yüklemiş ve telif atmış

ne indirdin knk söyle bizde inidrmeyelim bi ara bende virüs indirmişim antivirüsü açtım buldu neyseki
vegas pro cr4ck + plugin yani efect paketi cracli

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom