Kız ile ilk date

E

efecikler2

STABİL
Super Member
Reaction score
11
Beyler gerçekten yardım lazım şakasız ilk buluşmaya gitcem ve hiç birbirimizi tanımıyoruz ve yanına gittiğimde neler yapabilirim nasıl konu açabilirim kolumu nasıl atabilirim gerçekten acilen yardım lazım

S

SwoXD

Super Member
Reaction score
14
Hep laf olarak konu başlatan ilk sen ol, ağzın boş durmasın ama zamanında da konuş. Onun ilgi alanlarına doğru iltifatlar et, kafasında bir arkadaştan fazla ol.

E

efecikler2

STABİL
Super Member
Reaction score
11
Hep laf olarak konu başlatan ilk sen ol, ağzın boş durmasın ama zamanında da konuş. Onun ilgi alanlarına doğru iltifatlar et, kafasında bir arkadaştan fazla ol.
İlgi alanlarını bilmiyorum hiç tanımıyorum ne tarz konular açabilirim

N

Nors

Super Member
Reaction score
3
nazik olmaya çalışma eğlenceli bir tip gibi görün

B

beroboz

ZK.esl
Super Member
Reaction score
8
kardeşim seni çok iyi anlıyorum yazdıklarıı görünce tebessüm ettim bende zamanında bende yaşamıştım :D
ilk olarak kendini kasma çok rahat ol sakın kasıntı durma kızlar kasıntı erkeklerden gıcık kaparlar çünkü özgüvenli erkekleri benimserler bu yüzden tipsiz erkeklere bakarlar özgüveni oldukları için çünkü çoğu yakışıklı erkek yakışıklı olduğunun farkında olduğu halde kendine güvenemez bu yüzden kendine güven karşındaki de insan senden bir üstünlüğü yok ona tebessüm ettirebilecek tatlı iltifatlarda bulun *konuşurken gözlerinin içine bak teması ayırma sağa sola bakma hele ki o konuşurken kesinlikle kafanı başka tarafı çevirme* çok ciddi durma hafif hafif gülümse ilk günden fazla aşırı kaçma yalaka zanneder gene yürümez tatlı tatlı alttan konuş bedeninde dikkat ettiğin güzel görünün bir yeri varsa orayı öv örnek gözü saçı kıyafet seçimi hobileri tarzında neler yaptığını sor geleceği hakkında neler düşündüğünü kendi planlarından bahset şunu yapmak istiyorum vb. ilk günden fazla kafa açmana gerek yok gerisi ip söküğü gibi gelir eğer tabi yengemizde çekiniorsa biraz zor sen konu açmaya çalışırken kıse cevaplar verip somurtma tarzında mimikleri varsa uzak dur boşa zaman harcarsın hiç değmez şimdiden söyleyim gazan mübarek olsun yiğidim. :)

B

barmiko

Super Member
Reaction score
11
kanak öncelikle sakin ol nazik ol söylemeden önce 2 1 lafı 2 kere düşün kırılırmı diye

E

efecikler2

STABİL
Super Member
Reaction score
11
kardeşim seni çok iyi anlıyorum yazdıklarıı görünce tebessüm ettim bende zamanında bende yaşamıştım :D
ilk olarak kendini kasma çok rahat ol sakın kasıntı durma kızlar kasıntı erkeklerden gıcık kaparlar çünkü özgüvenli erkekleri benimserler bu yüzden tipsiz erkeklere bakarlar özgüveni oldukları için çünkü çoğu yakışıklı erkek yakışıklı olduğunun farkında olduğu halde kendine güvenemez bu yüzden kendine güven karşındaki de insan senden bir üstünlüğü yok ona tebessüm ettirebilecek tatlı iltifatlarda bulun *konuşurken gözlerinin içine bak teması ayırma sağa sola bakma hele ki o konuşurken kesinlikle kafanı başka tarafı çevirme* çok ciddi durma hafif hafif gülümse ilk günden fazla aşırı kaçma yalaka zanneder gene yürümez tatlı tatlı alttan konuş bedeninde dikkat ettiğin güzel görünün bir yeri varsa orayı öv örnek gözü saçı kıyafet seçimi hobileri tarzında neler yaptığını sor geleceği hakkında neler düşündüğünü kendi planlarından bahset şunu yapmak istiyorum vb. ilk günden fazla kafa açmana gerek yok gerisi ip söküğü gibi gelir eğer tabi yengemizde çekiniorsa biraz zor sen konu açmaya çalışırken kıse cevaplar verip somurtma tarzında mimikleri varsa uzak dur boşa zaman harcarsın hiç değmez şimdiden söyleyim gazan mübarek olsun yiğidim. :)
Gerçekten yararlı oldu teşşekür ederim dediklerini uyguluyacam :)

M

Mustafa50

Confirmed Memb.
Reaction score
2
Yardım etmek isterdim ama hiç sevgilim olmadı hiç buluştuğum biride olmadı 😭

S

SAPLAYICITM

LAİK TÜRKİYE CUMHURİYETİ !!!!!!!!
Ultra Member
Reaction score
45
CV KAŞE İMZA MÜHÜR.

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom