Laptop Touchpad Kapanmıyor!

Status
Not open for further replies.
M

Moonrexs

Super Member
Reaction score
8
Arkadaşlar bir süre laptopta touchpad açılmıyordu şimdi bir şekilde açıldı ve kapatamıyorum ayrıca devre dışı bırakmayı vs. denedim olmuyor devre dışı bırakamıyorum bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilir mi?

1676313842046.png

1676313884538.png

L

Lady Darknes

ladyofdarknes
Legend Member
Reaction score
460
Merhaba! Touchpad'inizi devre dışı bırakmak veya tekrar etkinleştirmek için aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz:

İlk olarak, bilgisayarınızda touchpad için bir donanım anahtarı varsa, touchpad'i devre dışı bırakmak veya etkinleştirmek için bu anahtarı kontrol edin.

Windows'ta touchpad'i devre dışı bırakmak veya etkinleştirmek için, Klavyeden "Windows" + "I" tuşlarına basarak Ayarlar uygulamasını açın. Daha sonra "Cihazlar" sekmesine tıklayın ve "Dokunmatik Yüzey" seçeneğini bulun. Buradan touchpad'i devre dışı bırakabilir veya etkinleştirebilirsiniz.

Eğer touchpad hala devre dışı kalmıyorsa, Bilgisayarınızın Üreticisi tarafından sağlanan touchpad sürücülerini güncellemeyi deneyin. Bu, touchpad'in doğru bir şekilde tanınmasına ve yönetilmesine yardımcı olabilir.

Son olarak, Bilgisayarınızın Üreticisi tarafından sağlanan destek sayfasına bakarak touchpad için özel bir çözüm önerisi sunulup sunulmadığını kontrol edin.

Umarım bu adımlar touchpad'inizi devre dışı bırakmanıza veya etkinleştirmenize yardımcı olur! Ve son olarak

ÇİFT TIKLA DÜZELİR! .D

İyi forumlar!

M

Moonrexs

Super Member
Reaction score
8
Windows+R tuşuna basıp "dxdiag" yaz oradan öğrenebilirsen öğrenirsin. Yoksa marka ve işlemci modelini yaz biraz araştır bulursun.
Teşekkürler kardeşim modeli öğrendim.
Merhaba! Touchpad'inizi devre dışı bırakmak veya tekrar etkinleştirmek için aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz:

İlk olarak, bilgisayarınızda touchpad için bir donanım anahtarı varsa, touchpad'i devre dışı bırakmak veya etkinleştirmek için bu anahtarı kontrol edin.

Windows'ta touchpad'i devre dışı bırakmak veya etkinleştirmek için, Klavyeden "Windows" + "I" tuşlarına basarak Ayarlar uygulamasını açın. Daha sonra "Cihazlar" sekmesine tıklayın ve "Dokunmatik Yüzey" seçeneğini bulun. Buradan touchpad'i devre dışı bırakabilir veya etkinleştirebilirsiniz.

Eğer touchpad hala devre dışı kalmıyorsa, Bilgisayarınızın Üreticisi tarafından sağlanan touchpad sürücülerini güncellemeyi deneyin. Bu, touchpad'in doğru bir şekilde tanınmasına ve yönetilmesine yardımcı olabilir.

Son olarak, Bilgisayarınızın Üreticisi tarafından sağlanan destek sayfasına bakarak touchpad için özel bir çözüm önerisi sunulup sunulmadığını kontrol edin.

Umarım bu adımlar touchpad'inizi devre dışı bırakmanıza veya etkinleştirmenize yardımcı olur! Ve son olarak

ÇİFT TIKLA DÜZELİR! .D

İyi forumlar!
1-donanım anahtarım yok.
2.adımı çoktan denedim touchpad ayarlarında sadece dokunmatik yüzey hassasiyeti gözüküyor.
1676586211777.png
3.Adım için şunu söyleyebilirim başka bir arkadaşın söylediği gibi win+R tuşlarıyla dxdiag Yazılımına girip laptopun modelini öğrendim ve sürücüleri sorunsuz bir şekilde güncelledim, mouse çıkarttığım zaman çalışıyor taktığım zaman çalışmıyor bu benim için bir sorun değil bu kadar beyin yoksulu insanlardan sonra güzel fikirlerle gelmeniz hayatımı kurtardı teşekkür ederim.

ÖNEMLİ NOT

ÇİFT TIKLADIM DÜZELDİ .D

Status
Not open for further replies.
SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom