Link üzerinden roblox hesap çalma Nasıl Yapılıyor

S

s1mples

C#,C++,C, Python, Web(Html,CSS,JS), java
Super Member
Reaction score
116
Önceliklen merhaba uzun zamandır yoktum girdimde bir arkadaşımızın sahte link nasıl oluşturur diye bir konu açtığını gördüm genellikle yapıyorum ve haylada yapmaya devam edıyorum peki nasıl yapıyorum her hangi bir şifre katmicam sadece anlatacağım umarım işinize yarar...

Öncelikle bu tarz sahte linkler github üzerinden yapılmaktadır.
Çoğunluğumuz ZpHisher bilir
Çoğunlumuzda bilemez

ZpHisher Nedir?

Bu soruya şu şekilde cevap verebilirim.

ZpHisher her hangi bir sosyal medya veya oyunlarda sahte link oluşturup oluşturdumuz linki ise kurban gönderdimizde giriş ekranında kendi Kullanıcı adı ve şifresini girdinde otomatik size mesaj gelıyor.

ZpHisher Nasıl Kurulur?

İlk önce telefondan yapcaksanız play store Termux ve Termus API indirin ikiside bedava olcaktır.

Bilgisayardan yapcaksanız Linux öneriyorum size...

Termux ve Linux da nasıl zphisher kurulumu yapılır.

İlk önce bazı dosyalar yüklemeliyiz kodlar ise şunlardır sıra sıra bunları yapın termux ve linux içindir.

1. Komut : pkg install git yazdıktan sonra enter basın size bir soru sorcak sizde Y yapın.

Not: Y yapmassanız çalışmaz

2.komut : pkg install python ( pythonu kurcaktır bunda soru sorarsa "Y" yazıp entere basınız)

3. Komut : pkg install python2 ( Bu da pythonun araçlarından biri bunuda kurmamız lazım Eğer soru sorarsa "Y" yazıp enter basın)

4. Komut : pkg install openssl ( Bunuda kurmamız lazım dedim gibi soru sorarsa "Y" yazıp enter basınız

5.komut : pkg install php ( "" " " " " " " " )

6.komut : git clone https://github.com/htr-tech/zphisher ( "" "" "" "" "" "")

7. Komut : ls

8. komut : cd zphisher

9. Komut : ls

10. Komut : bash zphisher.sh

Kurulumu yapıp zphisher açtık

1 den 33 kadar sayılar var eğer robloxda yapcaksanız

Ben eskiden yaptım için roblox olup olmadını bilmiyorum siz bakın eğer yoksa yorumlarda yazın yenı github kurulumu gösterırım.

Benim göstermeme gerek yok Youtube link vericem size türk sploit kullanın daha iyi

Youtube Link :

Eğer bir sorun olursa her hangi bir sorumluluk kabul etmiyorum sorumluluk size aittir.

P

paz

Confirmed Memb.
Reaction score
4
aga bir site kur yapabiliyorsan zaten enayiler kanıyor

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom