Lütfen Kız Konusunda Yardım Edin

D

Denistove

Super Member
Reaction score
3
Dostlar uzun uzadıya anlatmayayım hiç ama şu anda yalnızım ve kafayı yiyorum üniversite 1.sınıfım.(20 yaş).Tek başıma kulübe gitsem almıyolar,hatta çoğu bar bile almıyo.Nasıl bu durumdan kurtulurum lütfen yardım edin başka bişey düşünemiyorum ya yalnızlıktan bıktım yıllardır yeter artık yani ağzım laf da yapar çirkin oldugumu da düşünmüyorum ve haftada 5 gün gym e gidiyorm.Üniversiteler online zaten arkadaşlık kuramadım doğru dürüst.Üniversiteye başladıgımdan beri kafayı yiyorum.Abaza falan da değilim yanlış anlaşılmasın destek olun lütfen ne yapabilirim.Damsız almıyolar hiç bir yere.İstanbuldayım bu arada.Hatta param da var arabam da var.Yani giyinişime falan da dikkat ederim.Ne yapabilirim şimdiden herkese teşekkürler.

E

emirmert257

Confirmed Memb.
Reaction score
6
kardeim şun anla sevgilin olduğu zaman bağlanma olayı olucak ve hayatının bu dönemlerin mumla arayacaksın emin ol o yüzden uzak dur

S

sawdorix

Confirmed Memb.
Reaction score
0
hiç bulaşma o konulara çıkamassın

G

Gzamix

rqxeny#0222
Super Member
Reaction score
5
Kız seni kurtaramaz bu durumdan 1-2 tane arkadaş edin online dersten onlarla dışarıya çık mesela

V

Valorant3162

Super Member
Reaction score
2
Han Konuda Kızın Sevdikleri Ne Mesala Seçtğin Kızın Güzelli

X

xCraxbow

Confirmed Memb.
Reaction score
1
üstüne düşme o kadar takma kafaya bahtında varsa çıkar karşına

T

toachykiral

Super Member
Reaction score
2
takılmalık olarak dışarda kafede oturduğunda kızların yanına gidip bi selam verip oturabilirmiyim diyip sohbet açabilirsin emin ol bişey kaybetmezsin

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom