Marvel Evreni Hakkında

C

Cemm22

Confirmed Memb.
Reaction score
1
son raddeye kadar geldiler artık, hepsinin yaşlı olduğu göründüğü tarzında film yapıp çekip bitirecekler.

X

xabex8592a

Confirmed Memb.
Reaction score
3
marvel bence dizi çekimlerine daha çok ağırlık vericek gibi dc yi baya gerisinde bıraktı

A

aurorare

Ultra Member
Reaction score
37
Dürüst olmak gerekirse, MCU'nun dördüncü aşamada devam etmesi konusunda oldukça ilgili ve sabırsızım. Belki MCU'nun ilk aşama karakterlerinden bazılarını biraz özleyeceğim, ancak artık bir değişim zamanı.

Beni oldukça ilgilendiren şey elbette birçok yeni kahramanın tanıtılmış olması. Bunun dışında beni çok sabırsızlandıran film, korku türüne sahip ilk Marvel filmi olduğu söylenen Doctor Strange'in devam filmi! Doctor Strange dışında beni oldukça heyecanlandıran film The Eternals.

Cevabım bu kadar ve soru için teşekkürler. :)

C

charmesbest

Confirmed Memb.
Reaction score
3
Eskiden marvel ve dc nin kapışması vardı şimdi ne marvel kaldı ne dc ikisi de mahfettiler kendilerini

D

dxx1337

Member
Reaction score
0
marvelı seviyorum ama artık niyeyse hic izleyesim gelmiyor

S

sedatpeek

Super Member
Reaction score
1
marvel parayı bulduktan sonra bozmuş bir yapım onun yerine arka sokaklar izleyin eski bölüm D:D

K

kayra0258

Member
Reaction score
1
çok fazla kurgu var kurguyu geçtim güzel film izleyince boş vakit geçirmiş gibi olmuyo ama sıkıcı film izleyince keşke bunun yerine oyun oynasaydım hissi geliyo

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom