Papara Dolandırılma

S

srd22

Super Member
Reaction score
6
Öncelikle Valorant Hesabı Alcaktım İnstagram da 250 tl ye hesap buldum ve adamla konuştum işte sonrasın da parayı attım ama adam engelledi ve hesabı da vermedi napabilirim,yardımcı olcak var mı?

B

bthnksmn

Active Member
Reaction score
0
ben de satın alıyordum ss at falan dedim hesabı attı sonra baktım arkadaşlarda 1 kişi var ama instadaki postta 145 arkadası vardı ordan anladım dolandırıcı oldugunu sonra sövdüm engelledim fljklfsdjfsf yani senin yapman gerekeni bilimiyorum ama polise sikayet edebilirsin 250 az para değil

A

Acican1451

Active Member
Reaction score
0
üstüne bir bardak soğuk su içmeni tavsiye ederim, resmi gamesatış tarzı siteler dışında alışveriş yapmayın. Karakola gitsen bir dünya işi var adamın instadan kim olduğunu ip sini bulacaklarda gidip alacaklarda sorgulayacaklarda kanıtlayacaksında, şikayetçi olursan kamu davası ve normal dava açıldığında dosya masrafı, avukat masrafı vb. masrafları ve mahkemenin sonuçlanmasını söylemiyorum bile. Geçmiş olsun.

F

Furknkskn

Super Member
Reaction score
1
kardeş aldığın kişi ya tanıdık olcak ya da yüz yüze alcan laptobunu pcni götürüp yoksa internetten hesap alma

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom