Paypal Hesap Doğrulaması Nasıl Yapılır?

S

Shiva

Thread Starter
Veteran
Joined
Jul 31, 2019
Messages
4,061
Reaction score
13,575
Location
Berlin
1583773139360.png
[1]

E-posta hesabını doğrula. PayPal hesabına para almak için e-posta hesabını doğrulaman gerekiyor. Hesabını oluşturduğunda bir e-posta almış olmalısın. E-posta hesabını doğrulamak için bu e-posta mesajındaki “Evet, bu benim e-posta adresim” düğmesine tıkla.
 • Gelen kutunda bu mesajı bulamıyorsan, İstenmeyen Posta klasörüne veya Gmail’de “Satın Alınanlar” etiketine bak. Özet sayfasından PayPal’ın sana başka bir mesaj göndermesini talep edebilirsin. Başka bir mesaj gönderilmesini sağlamak için “E-posta adresini doğrula” seçeneğine tıkla.
1583773203761.png
[2]
Banka hesabını bağla. Banka hesabından para göndermek veya hesabına aldığın parayı transfer etmek için, banka hesabını PayPal’a bağlaman gerek. Bunun için ilk olarak hesap Özet sayfandan “Banka hesabı bağla” seçeneğine tıkla. Bağladığın banka hesabından arkadaşlarına ve ailene para göndermek, banka veya kredi kartıyla göndermekten çok daha ucuz.
 • Banka listede yer alıyorsa, online bankacılık giriş bilgilerini girerek hesabını otomatik olarak bağlayabilirsin.
 • Bankan listede yoksa banka hesap numaranı ve şube kodunu girmelisin. Bu bilgileri çeklerinin alt kısmında bulabilirsin. İşlemin onaylanması birkaç gün sürecektir. PayPal hesabına toplamı bir dolardan az olacak şekilde iki küçük para yatırma işlemi yapacaktır. Banka hesabının sahibinin sen olduğunu doğrulamak için bu iki miktarı İnternet sitesinde ilgili yerlere girmen gerekecek. Bu para yatırma işlemini 24-48 saat sonra online bankacılık hesap ekstrende görebilirsin
1583773228084.png
[3]
Banka veya kredi kartlarını bağla. Farklı kredi ve banka kartlarını yönetmek için PayPal’ı kullanarak İnternet sitelerinde her defasında kart bilgilerini girmeden ödeme yapabilirsin. PayPal cüzdanına bir kart eklemek için Özet sayfanda “Kart bağla” seçeneğine tıkla. Daha sonra kart numarası, geçerlilik tarihi ve güvenlik kodunu girmen gerekecek. Kart üzerindeki ad, hesabını açarken girdiğin açık adın ile aynı olmalıdır. Kartlar hesaba anında bağlanır.
 • Bu yöntemi Visa, MasterCard, American Express veya Discover gibi şirketlerin ön ödemeli hediye kartlarını eklemek için de kullanabilirsin.

Referans
 
SPAM IS FORBIDDEN!
 • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
 • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
 • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
 • Copying and copying someone else's message is prohibited.
 • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
 • Write your own opinion when commenting!
 • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Theme editor

Top Bottom