PC de uygulamayı açamıyorum lütfen yardım

Status
Not open for further replies.
K

KARA_HAN

Super Member
Reaction score
9
Arkadaşlar PC den uygulamaya giriyorum bilgisayarınıza uygun bir sürüm bulmak için yazılım yayıncısıyla iletişim kurun diyo daha önce kullanıyodum böyle bi sorun yoktu lütfen yardım

Solution
Sorun Windows Defender'in veya antivirüsünüzün çalışmasından kaynaklanmaktadır. RealUI loaderi açmak için önceliğiniz bunları kapatmak olmalı.
Defender Control aracılığıyla Windows Güvenliğini kapatabilirsiniz. Windows Güvenliğinin kapandığından kesin olarak eminseniz antivirüslerinizi silin.

* Windows Güvenliğinin tamamen kapalı olduğundan emin olmanız için görev yöneticisinden "Antimalware ...." zımbırtısının olmadığından emin olmalısınız. Genelde "Arka plan işlemleri" kısmının en üstlerinde bulunur.

En son olarak da loaderi tekrar kurmalısınız. Çünkü antivirüs onu silmiştir.
I

iwystic

Veteran
Reaction score
9,970
Sorun Windows Defender'in veya antivirüsünüzün çalışmasından kaynaklanmaktadır. RealUI loaderi açmak için önceliğiniz bunları kapatmak olmalı.
Defender Control aracılığıyla Windows Güvenliğini kapatabilirsiniz. Windows Güvenliğinin kapandığından kesin olarak eminseniz antivirüslerinizi silin.

* Windows Güvenliğinin tamamen kapalı olduğundan emin olmanız için görev yöneticisinden "Antimalware ...." zımbırtısının olmadığından emin olmalısınız. Genelde "Arka plan işlemleri" kısmının en üstlerinde bulunur.

En son olarak da loaderi tekrar kurmalısınız. Çünkü antivirüs onu silmiştir.

Solution
L

Lowrs

Super Member
Reaction score
8
Windows defenderi kapar harici virüs programlarınıda kapat yada sil artık açılır

Status
Not open for further replies.
SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom