PC Hızlandırma Adımları #1

I

iwystic

Veteran
Reaction score
9,971
Böyle bilindik yöntemler yerine nadir bilinen yöntemler paylaşırsan daha yararlı olabilir.

F

formtrash

Karanlıktaysan, gölgen bile seni yalnız bırakır.
Ultra Member
Reaction score
297
Konuyu okuyup bir kaç şey yazacağım ek bilgilerde gördüğüm fotoğrafı görünce bakmak istedim.

F

formtrash

Karanlıktaysan, gölgen bile seni yalnız bırakır.
Ultra Member
Reaction score
297
Gördüğüm kadarıyla sürücü güncellemek için Drive Booster önermişsiniz ancak bu program bilgisiyara zarar verebiliyor.

1- Sürücüleri toplu kurduğu için yanlış sürücü yüklemesi veya doğru yükleyememesi gibi durumlar yaşanıyor.
2- Zaten Windows 10 Kullanıyorsanız sürücüler güncel geliyor sadece ekran kartınızı güncellemeniz yetiyor.

Artı olarak IObit firmasının programlarını diğer insanlar gibi bende önermiyorum.

Bunun dışında konudakiler bilindik şeyler var , bir dahakine nadir ve bilinmeyen şeyler bekliyoruz <3

T

tgasalih

Hakzısı Hakla
Ultra Member
Reaction score
1,374
Gördüğüm kadarıyla sürücü güncellemek için Drive Booster önermişsiniz ancak bu program bilgisiyara zarar verebiliyor.

1- Sürücüleri toplu kurduğu için yanlış sürücü yüklemesi veya doğru yükleyememesi gibi durumlar yaşanıyor.
2- Zaten Windows 10 Kullanıyorsanız sürücüler güncel geliyor sadece ekran kartınızı güncellemeniz yetiyor.

Artı olarak IObit firmasının programlarını diğer insanlar gibi bende önermiyorum.

Bunun dışında konudakiler bilindik şeyler var , bir dahakine nadir ve bilinmeyen şeyler bekliyoruz <3
Bilmiyordum. Sağol :)

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom