pubg mobile aimbot gelir mi

R

Rowsxd

Legend Member
Reaction score
175
Aimbot gelecek sadece biraz zamana ihtiyaçları var inan çok az coder ekibimiz var hepsine yetişmekte zorluk çekiyorlar anlayışlı davranırsanız güzel olur.

J

jusqi

Moderator
Reaction score
2,176
teşekkürler aga bu yeni bilgileri tam olarak nereden takip edebilirim örneğin işte yetkililerin duyurularını
Üzerine çalışmalar var fakat kişisel görüşüm PubgM de neden kullanıcılar ısrarla aimbot istiyor anlamıyorum bu ban yeme riskinizi artıracaktır. Duyurular, sorunlarınız ve kullanıcılarla sohbet etmek için discord sunucumuza katılabilirsiniz.

Y

yunusemreyldrm12

Super Member
Reaction score
3
Üzerine çalışmalar var fakat kişisel görüşüm PubgM de neden kullanıcılar ısrarla aimbot istiyor anlamıyorum bu ban yeme riskinizi artıracaktır. Duyurular, sorunlarınız ve kullanıcılarla sohbet etmek için discord sunucumuza katılabilirsiniz.
aslında böyle diyince çok mantıklı geldi zaten şu anki hali ile her el birinci olmama yarıyor bir daha düşününce riskli olduğunu anladım teşekkürler cevap için

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom