Welcome, Visitor!

Hello, we are really happy that you have reached us. However, since you are viewing the forum as a visitor, you cannot benefit from many features of the forum. How about taking advantage of all the features exclusive to our members by registering? You can register right now, taking just 2 minutes of your time. We would love to see you among us.

PUBG SANHOK HARİTASI EN İYİ LOOT YERLERİ – YENİ HARİTA

Legendery Mabel

Editör/Designer
Ultra Member
Joined
Aug 23, 2019
Messages
170
Reaction score
36
Points
18
RC Point
0
pubg-sanhok-en-iyi-loot-yerleri-750x410.jpg

22 HAZ 2018
22 Haziran 2018 günü gelen güncelleme ile birlikte yeni harita artık resmi sunucularda yerini aldı. Sanhok isminin verildiği 4×4’lük, diğer haritalara göre daha küçük bir alandan oluşan map ile birlikte yeni silahları da gördük. Bu yazımızda sizlere PUBG Sanhok Haritası en iyi loot yerlerini anlatmaya çalışacağız.
pubg-sanhok-haritas%C4%B1.jpg


Camp Alpha
Oynadığımız onlarca oyundan sonra Camp Alpha’da oldukça iyi loot olduğunu gördük. Genelde DUO’da en az 5-6 takımın, SQUAD’ta ise 3-4 takımın kesinlikle atladığı bir yer. Squad girildiği zaman hemen hemen tüm oyuncuların 2 set ve sağlam silahlar ile çıktığını görebiliyoruz. Ayrıca alana yakın yerlerde araçlar da mevcut. Daralmaya rahatlıkla gidebilirsiniz. Hafif dağınık olmasından dolayı eşya toplamanız biraz yavaş olabilir. Tavsiyemiz ilk baş rakiplerinizi saf dışı bırakmanız yönünde.
Boot Camp
PUBG En iyi loot yerleri arasında gelen Boot Camp, eski haritalardaki Pecado ve School kadar talep gören bir yer. Isı haritasından da göreceğiniz üzere kırmızıya dönmüş nadir yerlerden birisi. Çok fazla oyuncunun atladığı bu kısım hızlı oyun sevenlerin adresi. Haritanın ortasında yer almasından dolayı da daralma bölgesine ahatlıkla gidebilirsiniz.
Paradise Resort
Bana kalırsa yapısı ve loot çeşitliliği bakımından Miramar (Çöl) haritasındaki Haciendo del Patron kadar sağlam bir bölge. Tercih eden oyuncu sayısı da diğer bölgelere göre fazla. Genelde 3-4 takımın indiğini görebilirsiniz.
Kampong
Uçak yörüngesinden alakasız bir yerde Kampong’un olduğunu gördüyseniz hemen yola atlayın ve bulduğunuz araçla oraya gidin. Özellikle 1 squadı rahatlıkla dolduracak kadar loot bulunduğunu söylememiz mümkün. Limanında tekne bulmanız, çevresinde bulunan 3 noktada araç bulmanız mümkün. Ayrıca yakın kısımlarında bulunan Lakawi’ye de daralmayı düşünerek gidebilirsiniz.

Pai Nan
İki adayı birbirine bağlayan nadir bir bölge konumundaki Nai Nan yeşil bir ısı haritasına sahip olsa da genellikle sağlam lootların olduğunu görüyoruz. Çevresinde pek çok noktada araç bulmanız mümkün.
Ruins
Isı haritasına da bakacak olursanız kırmızılığın en net olduğu bölge Ruins. Büyük bir yapının içine girip biraz labirentler ile uğraşarak loot bölgesine ulaşabilirsiniz. Kesinlikle sizi tatmin edecek eşyalar mevcut. Özellikle silah bakımından rahatlıkla sizi memnun edecektir.
Sahmee
Haritanın sol alt kısmında bulunan Sahme de genellikle çevreyi dolaşıp eşya toplamak istemeyen, atladıkları yerde kendilerine yetecek loota ulaşmayı düşünenlerin yeri. Çok fazla yapı olmasından dolayı ısı haritasında öne çıkan bir bölge.
Haritanın güncellemeyle ilk geldiği zamanlar olduğu için mi bilinmez, yerden çok fazla 5.56 mermiye sahip AR ve KNT bulabilirsiniz. Girdiğimiz her oyunda M4, M16, Mini ve QBZ silahlarını çok fazla görüyoruz.
Aksiyon sevenler yukarıda belirttiğimiz alanları tercih edebilir, genelde birden fazla takımın ve oyuncunun atladığı bölgeler.
Safe oynamayı sevenler ise haritanın küçük küçük alanlarına atlayabilir. Eski haritalara göre daha fazla loot var. Zaten harita küçük, tüm oyunculara yetecek kadar silah yerleştirilmiş.

 
Last edited:

LegioN

✧NapoLeon
Super Member
Joined
Jul 31, 2019
Messages
210
Reaction score
70
Points
28
Age
19
Location
RIO DE JANERIO
RC Point
0
Direct Copy&Paste Yapman Doğru En Azından Kendinden Birşeyler Ekleyip Konu Açmanı Tavsiye Ederim
 
SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!


Theme editor

Top Bottom