Welcome, Visitor!

Hello, we are really happy that you have reached us. However, since you are viewing the forum as a visitor, you cannot benefit from many features of the forum. How about taking advantage of all the features exclusive to our members by registering? You can register right now, taking just 2 minutes of your time. We would love to see you among us.

Rc valorant free kek driveri yeniden yükleyince ban sorunu

S

slw2

Thread Starter
Super Member
Joined
Nov 13, 2022
Messages
234
Reaction score
19
Points
18
Kek normalde ud ancak mesela ben oyunu açtım kekle beraber sonrasında 4 el oynadım sonrasında çıktım sonrasında tekrar gireceğim kek ile keki açıyorum driver unloaded , reloading diyor yüklerken. Bu yazı her geldiğinde oyundan max 2 . el ban yiyorum. İlk açtığımda sorun yok ancak driveri silip yüklediğinde oyun direk ban atıyor. Bunu nasıl çözeceğim ? Sizin çözme imkanınınız var mı ? Bu arada delaylı banın var falan diyecekler olursa ilk açtığımda 10 a yakın maç atıyorum sonra 1 saat ara veriyorum tekrar girdiğimde 2. el ban yiyorum zaten banımı falan kaldırabiliyorum yani orda sıkıntı yok.Şimdilik bir çözüm buldum. Sizlede paylaşayım. Oyundan hileyle çıktıktan sonrasında tekrar rc hilesiyle girecekseniz girmeden önce PC'ye restart atın driver silinsin. Sonrasında tekrar açın direk driver loaded succesfully derse bu şekilde girin. Bu şekilde sorun çıkartmıyor sanırsam.
 
Last edited:
R

resberta

Confirmed Memb.
Joined
May 7, 2021
Messages
60
Reaction score
0
Points
6
merhabalar valorant dan ban yedikten sonra banı nasıl kaldırabiliyorsunuz şuan benim de banım var ama yeniden yükleyip girmeye korkuyorum
 
SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Theme editor

Top Bottom