RealUİ coinminer virüsü mü

Status
Not open for further replies.
S

SADIKPRO

Super Member
Reaction score
10
bir kerede defender açıkken yükleyeyim dedim exe virüsü olarak coinminer yazıyordu bende şüphelendim ve yüklemedim ayrıca çok fazla işlemci kullanımı buna dahil oluyor

Solution
RealUI Loader'ı yüzlerce üyemiz kullanmakta yüz binlerce üyemiz indirip kurmuştur ve içinde herhangi bir casus yazılım veya madencilik olayı bulunmamaktadır. Eğer işlemciniz zayıf ise, RealUI Loader çalışırken CPU kullanımı artabilir ve Windows Defender madencilik olarak algılayabilir. Bunun sebebi, RealUI Loader'ın anti tersine mühendislik ve koruma sistemlerimizin çalışmasıdır, bu da işlemci yükünü artırabilir. Ancak, RealUI Loader'ı kapattığınızda bu durum sona erer. Forumumuzda ki üyeleri güvende tutmak için elimizden geleni yapmaktayız ve "virüs" şüpheniz olmamasını istiyoruz. İyi forumlar dileriz.
G

GrooLx

Super Member
Reaction score
15
Çok uzun zamandır kullanan binlerce aktif üyesi var ve adamlar gelirlerini reklamlardan kazanıyorlar böyle bir topa girişeceklerini sanmıyorum

A

anasewe12331

Super Member
Reaction score
6
her hile 3.şahıs yazılım olduğu için öyle olur ama onları taratabilirsin virüs ve güvenlik duvarını devre dışı bırak

Status
Not open for further replies.
SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom