RealUI'ye Virüs Konusunda Güvenmiyorum

A

alllaa

Member
Reaction score
0
indirdim kurdum girdim uye adımı falan yazdım sonra beni uygulama atı ve tıklamama rağmen açılmadı bende anti virüsü açtım korkudan ve 4 tane virüs tespit etiğini söyledi sonra sil dedim sildi ondan sonra baktım acaba uygulamanın kendisi silindi mi diye (çünkü uygulamayı güvenli uygulama yerine eklemiştim) denetim masasında gözükmedi silimiş mi diye yazdım e silinmemiş açıkçası içimde bi güvensizlik var.

S

Shiva

Veteran
Reaction score
13,319
135 bin üyesi olan bir hile topluluğuyuz. 2019 Yılından beri kullanıcılarımıza hizmet vermekteyiz. İşimizin Tek Karı Reklamlardan Para Kazanmaktır. Başka Kâr Yoktur. Anti virüs programları hilelerimizi ve Yükleyicimizi virüs olarak gösterse de, GameHack.Tools bir virüsü tespit eder ve virüs olarak gösterir. Bu virüs aynı zamanda oyunlar için gerekli işlevleri de içeriyor. Bilgisayarınıza herhangi bir zararı yoktur. Yıllardır kullanıcılarımıza virüs bulaştırmamaya kararlıyız. Her zaman kararlı olacağız.

R

Rampax

💥⚡️𝐑𝐀𝐌𝐏𝐀𝐗 𝐀𝐍𝐃𝐄𝐑𝐒𝐎𝐍⚡️💥
Legend Member
Reaction score
3,337
135 bin üyesi olan bir hile topluluğuyuz. 2019 Yılından beri kullanıcılarımıza hizmet vermekteyiz. İşimizin Tek Karı Reklamlardan Para Kazanmaktır. Başka Kâr Yoktur. Anti virüs programları hilelerimizi ve Yükleyicimizi virüs olarak gösterse de, GameHack.Tools bir virüsü tespit eder ve virüs olarak gösterir. Bu virüs aynı zamanda oyunlar için gerekli işlevleri de içeriyor. Bilgisayarınıza herhangi bir zararı yoktur. Yıllardır kullanıcılarımıza virüs bulaştırmamaya kararlıyız. Her zaman kararlı olacağız.
hakli ;)

U

UmutKanTR

Banned Member
Reaction score
0
real ui yi indirdim açtım benim girdiğim bi tane site var birkeresinde girmeye çalıştım girmedi format attım girdi real ui yi ne zaman çalıştırırsam girmiyo format lazım virüs koymuşsunuz yani

Z

ZoomX

Deus É Grande
Owner
Reaction score
3,168
real ui yi indirdim açtım benim girdiğim bi tane site var birkeresinde girmeye çalıştım girmedi format attım girdi real ui yi ne zaman çalıştırırsam girmiyo format lazım virüs koymuşsunuz yani
o girdiğin sitenin loaderinde de aynı şey mevcut. Virüs değil. Sadece sizleri kötü amaçı sitelerden korumaya çalışıyoruz.

U

UmutKanTR

Banned Member
Reaction score
0
o girdiğin sitenin loaderinde de aynı şey mevcut. Virüs değil. Sadece sizleri kötü amaçı sitelerden korumaya çalışıyoruz.
evet o sitenin loaderindede aynı şey var onu açıncada buna giremiyorum

F

ferhatberk1

Confirmed Memb.
Reaction score
1
uzun zamandır kullanıyorum bir zararını bile görmedim

G

Geeco

Ultra Member
Reaction score
127
bayadır kullanıyorum hic birşey olmadı

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom