Sa arkadaslar vga kablosunu yukariya takarsam pc 1 ghz oluyor asariya takinca

I

ismail64

Banned Member
Reaction score
17
pc 1 ghz oluyor asariya takinca 60 ghz oluyor ama calismiyoren aşağıya takınca nsl calisdirabilirim beyler lütfen yardımcı olun ana kartımı daha yeni degisdirdim

Solution
Evt krdsm gelmiyor
ekran kartınızda sorun vardır büyük ihtimalle yinede bir başka kabloyla deneyin sonra kasanın içini acın belki ekran kartınız yuvasından çıkmış olabilir veya güç pinleri çıkmış olabilir onları kontrol edin. eğer olmuyorsa

• Bilgisayarın fişini çek.
  • BIOS'u sıfırla.
  • VGA kablosunu harici ekran kartına tak ve PC'yi öyle 'aç.
Yine görüntü gelmezse BIOS'u güncelle ve eğer varsa, BIOS'tan onboard GPU'yu kapatıp bir sonraki açılışta yine harici VGA'ya tak kabloyu.
S

Snape

Super Member
Reaction score
52
Evt krdsm gelmiyor
ekran kartınızda sorun vardır büyük ihtimalle yinede bir başka kabloyla deneyin sonra kasanın içini acın belki ekran kartınız yuvasından çıkmış olabilir veya güç pinleri çıkmış olabilir onları kontrol edin. eğer olmuyorsa

• BIOS'u sıfırla.
Yine görüntü gelmezse BIOS'u güncelle ve eğer varsa, BIOS'tan onboard GPU'yu kapatıp bir sonraki açılışta yine harici VGA'ya tak kabloyu.

• Like
Reactions: Tao
Solution
I

ismail64

Banned Member
Reaction score
17

• BIOS'u sıfırla.
Yine görüntü gelmezse BIOS'u güncelle ve eğer varsa, BIOS'tan onboard GPU'yu kapatıp bir sonraki açılışta yine harici VGA'ya

• BIOS'u sıfırla.
Krdsm ekran kartında sorun yok kontrol etim suan napmam gerekiyor fani falan donuyor ekran kartının bi problemi yok

S

Snape

Super Member
Reaction score
52
Krdsm ekran kartında sorun yok kontrol etim suan napmam gerekiyor fani falan donuyor ekran kartının bi problemi yok
ekran kartınızın problemi olmadığını nerden biliyorsunuz elinizde bir bilgi varsa paylaşın ona göre yardımcı olalım fan ı dönüyor diye bozuk değil anlamına gelmiyor.

I

ismail64

Banned Member
Reaction score
17
ekran kartınızın problemi olmadığını nerden biliyorsunuz elinizde bir bilgi varsa paylaşın ona göre yardımcı olalım fan ı dönüyor diye bozuk değil anlamına gelmiyor.
Valaha bilmiyomki knk ben cok anlamiyom mlsf tam napmam gerektiğinde anlamadm

I

ismail64

Banned Member
Reaction score
17
eyw dostum senin sayende cözdüm problemimi herkez ogrensin vga kablosunu degisdirdim :)))

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom