Sağlık Raporu Çıkartmanın Yöntemi Varmı ?

N

No1

ɢᴜ̈ᴍᴜ̈ş ʏᴀᴅᴀ ᴋᴜʀşᴜɴ ?
Ultra Member
Reaction score
35
Beyler Selamün Aleyküm Mesleki Okula Kayıt için sağlık raporu istediler.
devlet hastaneleri bile parayla çıkartabileceklerini söylüyolar birde bundan önce 3 4 tane hastaneyi resmen inadına dolandırır gibi dolandırdılar bize.
internetten çıkarıp kendimiz doldurabilirmiyiz okul bunun sahte olup olmadığını anlarmı ?
elinde olan varsa atabilirmi

N

No1

ɢᴜ̈ᴍᴜ̈ş ʏᴀᴅᴀ ᴋᴜʀşᴜɴ ?
Ultra Member
Reaction score
35
Yanlis bilmiyorsam sağlık ocağındanda cikartirabiliyorsun
hocam sağlık ocağında 2012 den sonra yasaklandı diyor zaten konu kapandı ilerde bi sağlık sorunu olursa o rapora bakılıyormuş o yüzden mecbur özele gidiyoruz

B

bygonul

Super Member
Reaction score
6
kanka saglık ocaklarında çıkarılıyo dıye bılıyom normal devlet hastanesındede çıkarılıyo dıye bılıyorum

J

jusqi

Moderator
Reaction score
2,176
İlgili sağlık kuruluşuna yada Nüfusunun kayıtlı olduğu sağlık ocağına gidersen ücretsiz şekilde çıkartabilirsin bunun gibi belgelere ücret talep eden yerleri ilgili birimlere şikayet edin.

N

No1

ɢᴜ̈ᴍᴜ̈ş ʏᴀᴅᴀ ᴋᴜʀşᴜɴ ?
Ultra Member
Reaction score
35
İlgili sağlık kuruluşuna yada Nüfusunun kayıtlı olduğu sağlık ocağına gidersen ücretsiz şekilde çıkartabilirsin bunun gibi belgelere ücret talep eden yerleri ilgili birimlere şikayet edin.
bugün hastaneye gittim sabahın 6 sında kalkıp vezne'den ücreti ödeyin ondan sonra dedi bende inadına gittim özelden aldım
Post automatically merged by the system:

sağlık ocağı
sağlık ocağı vermedi hastaneye gidin dedi

S

slowles

Ultra Member
Reaction score
28
eğer tam teşekküllü sağlık raporu istiyorsan en son 550 tl verip devlet hastanalerinden sebebi için alabilirsin 1 gün içinde doktorları bitirirsen 2 gün sonrada e develtten çıktısını alabilirsin

N

No1

ɢᴜ̈ᴍᴜ̈ş ʏᴀᴅᴀ ᴋᴜʀşᴜɴ ?
Ultra Member
Reaction score
35
eğer tam teşekküllü sağlık raporu istiyorsan en son 550 tl verip devlet hastanalerinden sebebi için alabilirsin 1 gün içinde doktorları bitirirsen 2 gün sonrada e develtten çıktısını alabilirsin
devlet hastaneleride parayla çıkartıcaksa devlet neden var neden sigortalı çalışıyoruz ?
Post automatically merged by the system:

devlet hastaneleride parayla çıkartıcaksa devlet neden var neden sigortalı çalışıyoruz ?
bugün ücret istediler inadına özelden çıkarttım 3 gündür bi o hastaneye bi ona gidiyorum sabahın 6 sında kalkıp

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom