SonOyuncu Hile Açabilmek İmkanı varmı ???

O

Osmanthflr52

Confirmed Memb.
Reaction score
4
Arkadaşlar Şimdi İlköncelikle Hoşgeldiniz Size Kısaca Bir sorum olacak ben SonOyuncu da Yani MineCraft ın SonOyuncu Launcher olanın da hile açmak istiyorum
ama Hile koruması çok iyi değil ama sadece macro açılıyor ama ben kill aura istiyorum sadece nası yapabilirim bir kill aura dll varmı yada bir hileyi oraya nası aktarabilirim
yazarmısınız rica etsem yardım DLL. dosyasını injectleyip yapınca oluya ama hileyi nası DLL yapıcam sorun burda biraz yardım ederseniz çok güzel olucak şimdiden teşekürler.

Attachments

• asdadasdadas.PNG
    asdadasdadas.PNG
    34.8 KB · Views: 76
A

ankaramessi

Confirmed Memb.
Reaction score
3
ee kill aura gibi değilde realui loaderde esp xray vs. var
aga adam soru sormuş sen boş yapmıssın bilmiyorsan yapma
usta sanırsam youtube da (bulursam atıcam) visiual studio ile dll injector ve dosyaları dll yapma adına video çeken bir kanal vardı bakabilirsin ordan

O

Osmanthflr52

Confirmed Memb.
Reaction score
4
aga adam soru sormuş sen boş yapmıssın bilmiyorsan yapma
usta sanırsam youtube da (bulursam atıcam) visiual studio ile dll injector ve dosyaları dll yapma adına video çeken bir kanal vardı bakabilirsin ordan
ya ben visual studio dan macro felan program yapabilyiorum reach da yapmıştım ama artık yapmıyorum ve unuttum şimdi de hile lazım dll hile onla sonoyuncu eğlencesine oynucam

R

Renneks

Super Member
Reaction score
32
ya olm adam killaura hilesi istiyor siz zaten realitycheatsda olan esp xrayı diyonuz agam onu bizde biliyoruz biz killaura istiyoruz aimbot istiyoruz fly istiyoruz agaa

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom