TACTIC FORCE hilesi istiyoruz!

C

cang

Active Member
Reaction score
0
TACTIC FORCE de p2win olmaya başladı lütfen bu oyuna da hile gelmesini istiyoruz

D

Drenated

Legend Member
Reaction score
1,517
Böyle soruları discord adresimizden sorabilirsiniz,burdan lütfen sorun gereksiz konular açmayınız.

Last edited:
1

1Enjoy

Forward
Owner
Reaction score
5,449
TACTIC FORCE de p2win olmaya başladı lütfen bu oyuna da hile gelmesini istiyoruz
Merhabalar editörümüzün yanlış yönlendirmesinden dolayı özür dileriz.
Oyun eac anti cheat sistemi ile korunuyor belli ki hile konusunda hassaslar, oyunun oyuncu kitlesi oldukça düşük. Şuanlık düşünmüyoruz.

C

cang

Active Member
Reaction score
0
Merhabalar editörümüzün yanlış yönlendirmesinden dolayı özür dileriz.
Oyun eac anti cheat sistemi ile korunuyor belli ki hile konusunda hassaslar, oyunun oyuncu kitlesi oldukça düşük. Şuanlık düşünmüyoruz.
Efendim EAC bypass yapmak Battle Eye den daha kolay diye biliyorum mesela BE Pc Hunteri engelledi fakat EAC henüz engellemedi ve aşağı yukarı BE ile EAC aynı yöntemlerle hileleri engelliyor yani PC hunter ile EAC a 2-3 bypass yöntemi hemen şu an yapılabilir ama istedikten sonra tabi

B

bybedi41

Active Member
Reaction score
3
Hilenin p2win lik ile ne alakası varki insanların yayınladıkları hileleri bi bak bir çogu p2win değil sadece bu site için demiyorum genel konuşuyorum csgo ve pubg sence nekadar p2win ?

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom