Tactic Force ws Zula ? Hangi Oyun Daha İyi

Üye silindi 25

Selamlar RealityCheats

Bildiğiniz üzere yeni yerli oyunumuz tactic force 30 ağustosta tam sürüm olarak çıkıyor kapalı betalardan testlerden gördük oyunu az çok sizce oyun zulaya kafa tutarmı veya zulayı geçermi

Oyun iyi R3klam yaptı oyunu bekleyen güzel bir hit bulunuyor hakkını verebiliceklermi bakalım

Bana kalırsa zula devri kolay kolay bitmez zula tahtını verceğini düşünmüyorum
Görüşlerinizi bekliyorum

J0RD4N

Pasif Üye
19 Ağu 2019
10
1
3
tactic force malına güveniyorki iyi yatırım yaptı bence zulanın çeyreği kadar bir kitlesi olur ama oyun ölmez yani bitmez

bencede zula tahtdan inmez

Matr4k3

LOW
Yasaklı Üye
20 Ağu 2019
33
7
8
Selamlar RealityCheats

Bildiğiniz üzere yeni yerli oyunumuz tactic force 30 ağustosta tam sürüm olarak çıkıyor kapalı betalardan testlerden gördük oyunu az çok sizce oyun zulaya kafa tutarmı veya zulayı geçermi

Oyun iyi R3klam yaptı oyunu bekleyen güzel bir hit bulunuyor hakkını verebiliceklermi bakalım

Görüşlerinizi bekliyorum
Zula : )

ulaskaya1

?^cRaZy^? ڪے~~~
Ultra Üye
20 Ağu 2019
174
37
28
Selamlar RealityCheats

Görüşlerinizi bekliyorum
SANA HELAL OLSUN LAN HABERİMİN OLMASI COK İYİ OLDU. İLK İŞ BU OYUNUN AÇIKLARINI BULMAYA CALISACAM

RekkaM

Yasaklı Üye
26 Ağu 2019
207
34
28
Para Konusunda, ; Tactic Force
+ İyi Bir FPS Oyunudur.

ZULA : Pay2Win Oyunudur.
- Para yatırmadan oynayamazsınız.
- Ve Artık Çok Hile var.

İyi oyunlar.

PlatinyumTR

Aktif Üye
25 Ağu 2019
14
6
3
Tactic Force açık betada bile Zula'ya rakipti. Yaklaşık 1 yıl falan geçince bu oyunu Zula ile karşılaştırmak büyük hata olacak. Kapalı beta testinde 1 günde 60.000'den fazla başvuru aldı. Zula'nın yaş kitlesi düşük ve oyuncularının bir kısmını Pubg Mobile gibi oyunlara kaptırmış durumda. Ayrıca yayıncıları da teker teker bırakıyor. Tactic Force yapımcılarının Son Silah 2 adlı bir oyunu vardı. Yani bu konuda tecrübeli olduklarını düşünüyorum. Son olarak ise Zula'nın -oynayış olarak- çok basit bir oyun olduğunu belirtmek istiyorum. Benim oyum Tactic Force'a.

mirali3412

Aktif Üye
31 Tem 2019
42
4
8
Tactic Force açık betada bile Zula'ya rakipti. Yaklaşık 1 yıl falan geçince bu oyunu Zula ile karşılaştırmak büyük hata olacak. Kapalı beta testinde 1 günde 60.000'den fazla başvuru aldı. Zula'nın yaş kitlesi düşük ve oyuncularının bir kısmını Pubg Mobile gibi oyunlara kaptırmış durumda. Ayrıca yayıncıları da teker teker bırakıyor. Tactic Force yapımcılarının Son Silah 2 adlı bir oyunu vardı. Yani bu konuda tecrübeli olduklarını düşünüyorum. Son olarak ise Zula'nın -oynayış olarak- çok basit bir oyun olduğunu belirtmek istiyorum. Benim oyum Tactic Force'a.
s2son silah bu arada tactic force

Üst Alt