Tanışalım? Tanışmayalım mı? *-*

A

Ali Uzun

Banned Member
Reaction score
50
Benim Adım Ali Osman tanıştığıma memnun oldum.

A

Ali Uzun

Banned Member
Reaction score
50
Adınızı bağışlar mısınız beyefendi :D

C

Celik

Ey Türk! Titre Ve Özüne Dön!
Confirmed Memb.
Reaction score
10
Adınızı bağışlar mısınız beyefendi :D
Selam ben Samet kendinizi tanıtın bölümünde kendimi ufaktan tanıtmıştım aslında, bu odayı sohbet edelim diye açtım aslında uzun muhabbetler olsun istiyorum :) İlgi alanlarımı size tanıtmak istiyorum. Tarih , Müzik , Bilgisiyar bunlar benim hobilerim. Tarih hakkında biraz bilgi paylaşmıştım ve kitap önerisi yapmıştım genellikle Türk Tarihine meraklıyımdır ayrıca Eski Türk tarihi'nin müziklerini dinlemeyide seviyorum mesela Gırtlak Müziği (Throat Singing) bunun hakkında bir konu açmıştım mesaj geçmişime bakarak kolaylıkla bulup Gırtlak Müziği nedir öğrenebilirsiniz ben kısa olarak anlattım Google gibi platformlarda "Gırtlak Müziği Nedir?" yazarsanız daha çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Ek olarak bilgisiyar oyunları oynamayı çok seviyorum ama isterim ki tüm oyunları oynayabileyim :D geçtiğimiz günlerde Bilgisiyarım bozuldu ve şimdilik laptop'da küçük çaplı oyunları oynamayı deniyorum inşallah güzel bir bilgisiyarım olur hayırlısı diyelim :)

A

Ali Uzun

Banned Member
Reaction score
50
Tanıştığıma şahsen çok memnun oldum Samet. Benim de ilgi alanlarım bilgisayar yazılımları falandır hep öğrenmek istemişimdir ki 2 gündür de öğreniyorum diyebiliriz. Bende oyun oynamayı severim ama bilgisayarım sadece zulu oyununu kaldırdığı için Zulu hilesi istiyorum zulu hilesi kodlama merakıma yenik düştüm ve C# dili öğrenmeye başladım yavaş yavaş müzik ile ilgili çok alakam yok ama şu hayatta birkaç şeye sahibim.
Ezel
Ailem
Kurtlar Vadisi
Bilgisayar(yazılım,oyun...)

C

Celik

Ey Türk! Titre Ve Özüne Dön!
Confirmed Memb.
Reaction score
10
Tanıştığıma şahsen çok memnun oldum Samet. Benim de ilgi alanlarım bilgisayar yazılımları falandır hep öğrenmek istemişimdir ki 2 gündür de öğreniyorum diyebiliriz. Bende oyun oynamayı severim ama bilgisayarım sadece Zulu oyununu kaldırdığı için Zulu hilesi istiyorum zulu hilesi kodlama merakıma yenik düştüm ve C# dili öğrenmeye başladım yavaş yavaş müzik ile ilgili çok alakam yok ama şu hayatta birkaç şeye sahibim.
Ezel
Ailem
Kurtlar Vadisi
Bilgisayar(yazılım,oyun...)
Anladım dostum discord'da beni ekleyebilirsin daha uzun tanışabiliriz. Çelik#9100

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom