Valorant ban nasıl kalkar?

A

ademylmx33

Super Member
Reaction score
1
CapsLock açık konu açmak veya mesaj yazmak
arkadaşlar merhaba ben valorantda hiçbir hile falan açmadığım halde 3.parti yazılımdan ban yedim ve hesabıma atılan banın birdaha açılmayacağı yazıyordu bende bozuntuya vermeyip yeni bir hesap açtım kaçdefa girmeyi denesemde aşşağıya koyduğum resimdeki bağlantı hatası veriyor ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz sayın realty cheats yetkilileri ve üyeleri

X

Xkeeny

Confirmed Memb.
Reaction score
2
resmi koysan iyidide "hesabının artık gitti" spoofer kullanıp hemen hesap açarsın yada 4 ay bekleyip yeni hesap açarsın

D

dinocan27

Active Member
Reaction score
0
Kalıcı ban yemişsen acılmaz hiç bi türlü ama süreli yemişsen beklemelisin 3.partiden yemişsen kalıcıdır büyük ihtimal açılması imkansız

Z

zechreal

Super Member
Reaction score
16
kanka hileden dolayı yediysen hesabın banı kalkmaz ama hardware id ban yani anakart banını kaldırabilirsin hardwareid spooferler var

R

ReadyDie

Legend Member
Reaction score
367
eğer delay ban ve hwid den kurtulmak istiyosan harbi seni kuratarırım birçok kişi kurtardım bu sorundan ama diyosan ben format atamam raid yapamam sadece ticket at valorant a ve banının ne zaman kalkacağını öğren 3 ay zaten 3 ay sonra girebilirsin ve birdaha bu sorunla karşılaşmamak için riot vanguardı devre dışı bırak

E

elwistaken

Active Member
Reaction score
1
eğer hileden yediysen anakart değişince oluyor diye biliyorum

X

xLuxry

Ultra Member
Reaction score
394
Ticket açıp durumu belirtebilirsin eğer açmazlarsa hwid spoofer almanı öneririm bütçen yoksa (manuel) anakartına göre amidewin veya afuwin yaparak kaldırabilirsin.Yeni atılan banlar ssd banı oluyor raid'de şart iyi forumlar.

A

ARF1

Super Member
Reaction score
5
kanka beleşe spoofer veririm sana sonra biosu güncellerisni açılıyor ankart banın dc isim at yapa
rzı

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom