Valorant banı yedim ekran kartım gigabyte radeon

A

archeaux

Super Member
Reaction score
13
aynen öyle hocam sorununuz içinde sol üstteki fps göstergesi sabitse ve sürekli renk değiştirmiyorsa hileniz çökmüş demektir oyundan çık gir yapmayı deneyin.
tam ekran pencereli modda değilmiş, onu da hallettim teşekkürler
Post automatically merged by the system:

aynen öyle hocam sorununuz içinde sol üstteki fps göstergesi sabitse ve sürekli renk değiştirmiyorsa hileniz çökmüş demektir oyundan çık gir yapmayı deneyin.
ama 10da aimbotun pek faydası yok gibi. bu ayarda nasıl bi fayda sağlıyor size genel olarak kafaya bi kere isabet ettirdiniz mi takip edip öldürüyor mu en azından?

N

Noober

Ultra Member
Reaction score
303
tam ekran pencereli modda değilmiş, onu da hallettim teşekkürler
Post automatically merged by the system:

ama 10da aimbotun pek faydası yok gibi. bu ayarda nasıl bi fayda sağlıyor size genel olarak kafaya bi kere isabet ettirdiniz mi takip edip öldürüyor mu en azından?
10da kullanırken direk crossun olduğu yerde olduğu için mesela adam çıktı karşınıza kaf hizasına bakıyorsanız bazen bildiğiniz üzere mermileri adamın kafasına baksak bile kaçırıyoruz o ihtimali 0lamak için fovu 10da kullanıyorum

A

archeaux

Super Member
Reaction score
13
10da kullanırken direk crossun olduğu yerde olduğu için mesela adam çıktı karşınıza kaf hizasına bakıyorsanız bazen bildiğiniz üzere mermileri adamın kafasına baksak bile kaçırıyoruz o ihtimali 0lamak için fovu 10da kullanıyorum
kafayı seçiyoruz bi de anlattığınıza göre o zmaan tamamdır anladım teşekkürler

Y

yusuf 1908

Super Member
Reaction score
2
Ben de ban yemiştim format ile geçti ama ne tür bir ban attıklarını tam anlamamıştım.

U

ugurunal

Super Member
Reaction score
2
geçmiş olsun hocam yeni hesap açmak en mantıklısı

SPAM IS FORBIDDEN!
  • SPAMMERS ARE BANNED FROM THE FORUM AND CANNOT USE ANY OF THE CHEATS
  • For example: thanks, thx, very good, asdqwe, working, ty and so on!
  • For example: Writing the same message over and over. thanks, thx and so on!
  • Copying and copying someone else's message is prohibited.
  • It is forbidden to send messages to increase the number of comments on threads that you have no knowledge of.
  • Write your own opinion when commenting!
  • If you see spam message, please let us know with the REPORT button!

Tema düzenleyici

Top Bottom